aynı odada kocanız horlarken bebeğiniz rahat uyuyabiliyor mu?

yolcu soruyor: 4

1 ay sonra teşrif edecek olan bebişimiz için hangi beşiği alacağıma yeni karar verdim. nurturiadakiler çok yardımcı oldu. ancak birden, eşimin çok horladığı geldi aklıma. şimdi ben bir beşik alıp odamıza koyduğumda, eşim geceleri fosur fosur horlarken bebişko rahat uyuyabilecek mi? eğer horultular içinde uyuyamazsa o zaman da o beşiği boşu boşuna almış olacağım. çünkü zaten bebek odası hazır. bebişin odasında büyüyen karyolasının yanında bir de tek kişilik yatak var. acaba doğar doğmaz direkt odasında mı yatırsam ben de orda yatmaya başlasam? sizce? kocası çok horlayan birileri yok mu? onlar nasıl çözdü bu sorunu?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


ritalar

cok yorgunken horlaması artıyor o zaman babamızı kowuyorduk odadan. onun haricinde wasat horlamaları rahatsızlık wermiyor kuzuya. 6.aydan sona da - hatta belki daha erken- odasını ayırınca sorun olmaz...

horlama nedenine de 1 bakın isterseniz. sigara ya da burun içi 1 sorun mu diye...


yolcu

lacivert0 teşekkür ederim iyi dileğin için, bizde de burun bantları işe yaramamıştı.

herkes aynı şeyi söylediğine göre bebekler için gerçekten bir sorun yok demek ki. rahatladım yine :) bakalım bizim ki ne tepki verecek _derya hamileyken o sese alışıyorlar demiş, koptum okuyunca, öyle galiba.

ben yatak ayırmayı istemiyordum zaten. yatak odasına küçük beşik alma konusunda açık kalan tek soruydu bu benim için. o da hallolmuş oldu.yarın pazar, doğruca mobilyacılar çarşısına gidip istediğim beşiği ısmarlayabilirim artık! teşekkürler kızlar!


Cevaplamak için Üye ol