göz doktoru

nilaybuselale soruyor: 7

Merhaba Hanimlar;
Melegim 2,5 yasinda ve artik kontrol amacli bir göz doktoruna götürmem gerekli ama çocuk icin göz doktoru kim yada neresi en iyidir bilemedim.Sizlerin götürmüs oldugunuz göz doktorlari varsa tecrübelerinizden faydalanmak isterim

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Milford

Amerikan Hastanesi Dr Osman Oram'a gittik, sadece çocuk göz doktoru değil ama gayet güzel ilgilendi. Kızım rahatlıkla muayenesini oldu. İstanbul'daysanız, tavsiye ederim.


yagmurcuk

Ben de bu aralar bunun araştrımasına girdim.
Çevremde bu konuda deneyimli annelere sordum.
Sonuç olarak iki isme kadar indirdim alternatifleri.
Doktorumuza sordum ikisi de çok iyidir dedi.

1.Müjde Öğüt / Bağdat Caddesi
2.Ferda Çiftçi / Yeditepe Hastanesi

Umarım herşey yolundadır.
Sevgiler...


belle

Ben kızımı Dünya Göz Hastanesi' nden  Dr. Mürüvvet Tüzünalp'e götürüyorum. Kendisi pediatrik göz doktorudur. Tavsiye ederim.


annevebebis

Kuledibi Göz Hastanesi derim kesinlikle. Devlet hastanesi olmakla birlikte, doktorları çok iyi. Tek olumsuz yanı randevu alırken biraz sıra bekleyebilme ihtimali. Ama doktorları çok iyi. Orada geçirdiğimiz vakit içerisinde dünyagöze çok para döküp, derman bulamayan pek çok kişi derdini anlattı. Geçmiş olsun.


Basak

Diğer soru başlığında da sormuştum.
Ben de bu aralar iyi bir çocuk göz doktoru arayışındayım. Oğlumu kontrol amaçlı götürmek istiyorum. 2 yaş civarı yarım yamalak bir göz muayenesi olmuştu ama doktor çocuk göz doktoru değildi belki de o nedenle muayene pek sağlıklı olmadı. Şimdi 3 yaşını geçtiği için tekrar götürmek istiyorum. Siz hangi doktora götürdünüz? Memnun kaldınız mı? Çocuk göz doktoru muydu? İstanbul/Anadolu yakasında olması tercihimiz ama Avrupa yakasında olup tavsiye edebileceğiniz bir doktor olursa öyle de olabilir.


nesli2408

İstanbul göz hastanesi-incirli-bakırköy'de..Soy isimlerini hatırlamıyorum ancak doktorlarımız Özgür Bey ve Reyhan Hanım'dı. 10 aylıkken Reyhan Hanım, 3 yaşında Özgür Bey gördü. Kendim de oraya gidiyorum ve memnunum. Tavsiye Edebilirim...


jildando

Biz Yeditepe goz de Sule Ziylan a gidiyoruz. Sadece cocuklara bakıyor, tum aletleri de ona gore. Damla da cok gerekmedikce damlatmıyor, cok da tatlı bir kadın, oglumda kızımda cok seviyorlar.
Normalde yeditepe goz, Balmumcu da ama bildigim kadarı ile haftada 1 gunde Anadolu yakasındaki yeditepe de oluyor.Cevaplamak için Üye ol