chicco i-move

dygg soruyor: 7

Herkese Merhaba,


Chicco nun yeni çıkardığı i-move travel set hakkında bilgisi olan var mı? 

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ema

http://www.youtube.com/watch?v=8mMM3uAZG0o

belki bakmışındır ama bu görüntüler sana fikir verir umarım benim izlenimlerim.
1.Tentesi tam kapanmıyor senin için dejavantaj olur mu bilmiyorum.Öne doğru kullandığın zaman arabayı bebeğin gözüne güneş gelebilir benim oğlum çok rahatsız oluyor güneş gözüne gelince :))
2.Arabanın kapanma şekli çok yer kaplayacağını gösteriyor bagaj sorunu yoksa görmezden gelinebilir.Bizimki daha dar kapanmasına rağmen genede çok yer kaplıyor arabamız sedan.
Travel sistem olması çok büyük bir avantaj.


ema

aishwarya  evet bende twisti çok seviyorum ikinci çocukta kismet diyorum ama daha neler neler çıkar o zamana:))) Biz bagaj sorunu yüzünden almadık twisti ama oğlum arabada oturmuyor zaten ona dünyanın en rahat arabasınıda alsan anasının kucağından daha rahat değil heheh:))))


Silanurr

ben de inceledim bu arabayı. çok başarılı ve güzel. fakat gereksiz pahalı buldum. o nedenle biz chicco simplicity aldık.


fashionbysiu

Benim de şimdilik aklımdaki araba bu, kullanan birilerinin de yorumları olsa keşke:// 


dimres

chicco i move cok agir bir araba katlandigi zaman bagajda cok yer kapliyor.bunub yerine quinny mood 2012 model maxi cosi anakucagi ile birlikte cok hafif


evcilik

2-3 aydır bebek arabası inceliyorum eşim ve ben kol tarafı iki tarafadan olan taraftarıyız bu sebepten 3 tekerlekli olmuyor.  quinny mood 2012 hiç olmuyor.
 
Belki gözden kaçırdıklarımız olabilir aşağıdaki modeller arasında kalmıştık sonra I move de karar verdik nisan sonunda almayı düşünüyoruz fırsatları takip ediyoruz.


Graco symbio
 kol iki tarafa dönüyor, kol küçük tekerleklerin oraya geldiğinde kontrol zor oluyor. kaldırıp döndürme şansımız var ama hızlı prtik olsun isityoruz. bazı yerlerde satılıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/graco-symbio-travel-sistem-bebek-arabasi-new2012-54969960

Jane Rider

kol iki tarafa dönüyor, kol küçük tekerleklerin oraya geldiğinde kontrol zor oluyor. kaldırıp döndürme şansımız var ama hızlı prtik olsun istiyoruz. Kumaşı daha kaliteli I move gibi fiyatı biraz daha pahalı ve her yerde satılmıyor dezavantaş bence

http://www.ayhancocuk.com/travel-sistem-bebek-arabalari/821-jane-ridertravel-bebek-arabasi-cok-yakinda-ayhan-cocuk-ta.html

Kraft Twist

Bebek arabasının kol tarafı karşı tarafa geçmiyor ama kolayca bebeğin yönünü değiştire biliyorsunuz. prafik kumaşı fazla kaliteli değil bana göre port bebe olma özeliği var ama normal bebek arabasında çoçuğun oturma yeri biraz dar kalıyor. kullanışlı bunu almayı düşünürken kampanyalar çıkınca I Move ye geçtim fiyatları hemen hemen aynıya geliyor fazla bütçem yoktu bütçemi artırarak I move ye geçtim.

http://www.ayhancocuk.com/travel-sistem-bebek-arabalari/490-kraft-twist-travel-sistem-bebek-arabasi-new-2010.html

Chicco I Move 

360 derece dönmesi büyük avantaj kumaşı kaliteli güzel ana kucağı ve port bebesi ayrı satılması dezavantaş ve fiyatı yükseltiyor ben sadece ana kucağı ve bebek arabasını alacağım şimdilik ay sonuna kadar araştırıyorum internneten detaylarına bakabilirsiniz kullanmaya başladıktan sonrada yorumlarımı paylaşmaya çalışırım. 

http://www.ayhancocuk.com/travel-sistem-bebek-arabalari/1587-chicco-simplicity-puset-spor-bebek-arabasi-new-2010.html
 


SinemEngin

I move fena degil bence ama bebek arabsi diyince aklima stokke den daha iyisi gelmiyorrr...Cevaplamak için Üye ol