29 şubat doğumlu olmak

bhsze soruyor: 4

Merhaba arkadaşlar. Benim 5 aylık olmak üzere bi kızım var. Çok şükür ki sağlıklı durumu ve gelişimi oldukça iyi. Kızım 29 şubat günü dünyaya geldi sezaryen doğum ile. Önceleri çok takmıyordum ama son zamanlarda çok takmaya başladım. Doğum tarihini. (Abuk sabuk espiriler canımı sıkmaya başladı). Aslında kendim için değil ama kızım büyüdüğünde bu durum onu üzerse diye çok endişeliyim. Bana yardım eder misiniz. Fikirleirnizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ipekkusgoz

Ne gibi espriler?. 4 yılda bir doğum günü kutlayabileceği ile ilgili mi?


guta

Niye üzülsün çok anlayamadım ben. Belki esprileri yazarsanız daha iyi oturabilir kafamızda. Hangimiz doğum gününü tam gününde kutluyoruz ki, bir gün önce kutlarsınız hiçbir sorun olmaz. Bence siz bu konu hakkında espri yapanlara gülüp geçin, esprilerine espri ile karşılık verin.


bhsze

Yani doğa doğa o günü mü bulmuş? Şimdi 4 yılda bir mi doğum günü kutlayacak zavallı? İyi bari kocası şanlı olur hediye parasından yırtar. Masrafsız olur. Ne kadar az özel günü olacak yavrunun.  Ne gün yazdırdınız nufüs cüzdanına? Keşke 28 şubat yazdırsaydınız. Çocuk kendini kötü hissetmezdi. Vs. Vs. Artık her bulunduğum ortamda hemen bu muhabbetin açılması canımı çok sıkar oldu. Ödüm kopuyor doğum günü muhabbeti açılacak diye yada biri doğum gününü soracak diye. İnanin bi muhabbet ortamına girmekten korkar oldum. Psikolojimi fazlasıyla bozdu bu durum.


Teacher_Mom

Yaaa boşver sen milleti. Bizim insanlar sapkın... down sendromlu çocukları dislarlar, otistik çocukları dıslarlar, zihinsel engelli çocuklarla dalga geçerler... simdi de sıra 29 Şubat'a mı geldi? İnsanlarımız artık dalga gecmek için ne bulacaklarini sasirdilar. Oysa ki aynaya bakmalari yeterli olur. 29 Şubat senin yavrunun doğduğu gün. Allah ona uzun ömür versin sağlıklı olsun gerisi hikaye... kafana takma... benim oğlumun adi Baturalp 40 mevludunde salak kadının biri geldi bana "kime baturacak dedi?" Bende sana baturur belki dedim ve en son o zman gördüm. Daha da gorusmedim. Artık insanlar hadlerini bilmeli. Allah'ım evladını size bagislasin...Cevaplamak için Üye ol