Graco mosaic,Cybex,Quinny buzz kullanıcıları varmı?

serraa soruyor: 2

Merhaba,aranıza az önce katıldım:)..Oğlum için bebek arabası konusunda çok kararsızım.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Cybex marka arabalara yönelmiştim Alman markası çok sağlam pratik ve çok rahatlarmış.ama aklım quinnylerde kalmadı değil.ancak biraz araştırınca 3 tekerlerin denge problemi yaşadığınıda öğrendim.özellikle kaldırım çıkarken büyük dikkat gerektiriyolarmış.son olarak Graco mosaic modelide tercihlerim arasında..3 marka arasında kaldım.şimdiden  teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


wonderwoman

Ouinny almaya gidip Buggster tfk alip ciktik. Cok daha hafif ve manevrasi sahane. Uc tekerlekliyi ozellikle oneririm, dar alanlarda, kaldirimlarda ,yokuslarda bozuk yollarda rahatca kullanabiliyorsunuz. Oglum dogdugundan beri kullaniyorum ve hic bir denge sorunu yasamadim. Kolay gelsin.


ozgu_naz

bizim ilk arabamız ana kucağıyla kullandığım quinny. ben çok memnumdum ondan. söylenen sıkıntıyı hiç yaşamadım tam tersi 4x4 gibiydi kaldırımları çıkarken. hediye gelmişti bana yatmayan modellerden onun için biraz daha büyümesini bekliyorum naz'ın ozaman tekrar kullanıcamCevaplamak için Üye ol