Anaokulu arayışı - Anadolu yakası

ozguranne soruyor: 10

Kozyatağı-Bostancı-Erenköy-Ataşehir-Koşuyolu... civarında anaokulu arıyorum. Çocuklarınızın gittiği, sizin de memnun olduğunuz yerler var mı? Kolejlerin anaokulu da olabilir.


Sevgi dolu, şefkatli, ilgili ortam. Sağlıklı yemek (cornflakesiz, mısırsız, tatlısız) tercih sebebi.

Çok sevinirim yardımcı olursanız.

Eğer fiyat bilgisi varsa süper olur.

Bu soruyu cevapla


39 Cevap


nihal58

Çevre Kolejini biliyormusun? orayı tavsiye etmiycem ama sadece yer tarif etmek amaçlı kullanıyorum :p o sokağın sonunda Deha Çocuk diye bir yer varmış bizim apartmandan bir sürü kişi oraya gönderiyor, çok memnunlar fiyatı 1400 civarıymış.


Nuran

koşuyolu - karabalık'ı düşündün mü?


Aycadk

Evrim Adıgüzel'e gidiyor, menusu haricinde memnunum, menu için de talepte bulundum, ilgilenecekler, bilmiyorum sonuç ne olur. Yer Ataşehir. Fİyat tam gün geçen sene 950 tl idi, bu sene ki fiyatını bilmiyorum +KDV. Ataşehir'deki anaokullarının olduğu bir bölge var. Orada da Küçük Şeyler ve Ayşegül (Küçük Kara Bakıl'ın öğretmenleri buraya geçmiş) tavisye edilenler ve benim de düşündüklerim arasında. Ancak bunların fiyatları biraz daha yüksek diye biliyorum. Bence iki gün ayır ve bu Ataşehirin anaokulu bölgesine bir ziyaret yap, hatta beraber yapalım. İmza: hiçdurmadananaokulubakananne:))


nihal58

Ayrıca gene Çevre kolejini referans noktası alırsan onun hemen yanındaki sokakta AZRA Anaokulu var giden herkes çok memnun oranında fiyatını 1300 civarı diye duydum. Didembaycan diye bir arkadaş var buradan, bizim yan sokakta oturuyor ve bizim mıntıkada anaokulu araştırması çok yaptı 1250den aşağı fiyat veren yer yokmuş, FYI.


nihal58

Servisle Ataşahire gitmesinde sakınca yok diyorsan Küçük Şeyleri öneririm yakın arkadaşımın çocuğu gidiyor , çok memnunlar.nihal58

Çenem düştü yalnız :p sadece fikir olarak ben mesela Ataşehir veya Koşuyoluna göndermem (tek koşul hariç mesela Küçük kara balığa gönderebiliyor olsam o zaman Koşuyolu olur) ama bunun dışında Erenköy bölgesinde zaten çok iyi anaokulları var çocuk neden daha bu yaşta servisle gidip gelsin diye düşünüyorum, şahsi fikrim yani.


ozguranne

Tercihim yazdığım sıra ile gidiyor. Öncelik Kozyatağı Bostancı, Erenköy... diye gidiyor. Ama büyük ihtimalle Erenköy de olsa servisle gidecek gibi, yürüme mesafesi değil. 


ozguranne

Koşuyolu Küçük Kara Balık gönlümüzde tabi ama sanırım epeyce bir bekleme sırası var. olivia

okyanus'a baktınız mı?


asli_yagmur

Denizatı var bir de Deniz şimdi aklıma geldi. http://www.denizati.net/tra/category/denizati-kazasker-anaokulu/ Sanırım senin menzile giriyor. Benim gönlümde Denizatı var mesela.Cevaplamak için Üye ol