Anaokulu arayışı - Anadolu yakası

ozguranne soruyor: 10

Kozyatağı-Bostancı-Erenköy-Ataşehir-Koşuyolu... civarında anaokulu arıyorum. Çocuklarınızın gittiği, sizin de memnun olduğunuz yerler var mı? Kolejlerin anaokulu da olabilir.


Sevgi dolu, şefkatli, ilgili ortam. Sağlıklı yemek (cornflakesiz, mısırsız, tatlısız) tercih sebebi.

Çok sevinirim yardımcı olursanız.

Eğer fiyat bilgisi varsa süper olur.

Bu soruyu cevapla


39 Cevap


soeren

Özgüranne merhaba,

Anaokulu seçimi konusunda bir gelişme oldu mu merak ediyorum. Ben de oğlum için Ataşehir'de okul arayışı içerisindeyim. Geçtiğimiz ay evimizin hemen karşısında olduğu için daha kolay alışacağını düşündüğümüz  bir anaokuluna günde birkaç saat gittik.  Oglum henüz okula alışamadı, kafamda bazı soru işaretleri oluştu ve farklı okulları arastırmaya başladım. Zor bir süreç... Gelişmeleri paylasabilirsen çok mutlu olurum.

Sevgiler,



selen52

Suadiye İzci Anaokulu'nu kesinlikle tavsiye etmem. Torunum gitti maalesef, ama çok şikayetçiyiz. Okul sahibi bayan ailelerin fikirlerine ve eleştirilerine karşı tahammülsüz ve saldırgan bir tutum içinde.


MelekAnne

Suadiye İzci anaokulu kesinlikle elenmiştir farklı farklı kişiler hep olumsuz şeyler söylemişler.

yeşilköşkü önermeyen arkadaş neden önermiyor acaba?

azra nın fıyatı da cok yuksek hem de cocuga asırı dısıplın yukluyorlarmıs


MelekAnne

arkadaslar şimdi denizatını incelerken serbest kıyafet yerine herkese okulun eşofmanını giydiriyorlar.. ne düşünüyorsunuz bu konuda.. ben beğenmedim


erintra

Ben azrayı önermiyorum. Disiplin falan da yok bence ilgisiz bir okul.Biz memnun kalmadık



leylako

ozguranne,
son kararınız ne oldu merak ettim. ben koşuyolu altunizade civarını araştırıyorum, küçük şeyler'e ya da küçük kara balık'a giden oldu mu?


soeren

Biz Ataşehir Ayşegül anaokulu Montessori sınıfında karar kıldık. Pazartesi oglum başlayacak.


leylako

Soeren , Aysegul size yakin mi servisle mi gidecek? Orayi ben de duydum ama Kosuyolu'na uzak diye bakmadim. Bir de fiyat ne anlastiniz merak ettim.



mes

Sevgili anneler

Ben de ogluma yemekli bir oyun grubu ariyorum. Suadiye Erte ile Kozyatagi melek Yuvasi arasinda kaldim, bunlaa dair bilgi ve tecrubesi olan var mi?diger onerilere de acigim.Yesil Kosk'e de bakacaktim ancak olumsuz elestiriler gordum sebebi nedir acaba? Sizler secimlerinizi yaptiniz mi?


yigitalininannesi

Merhaba özgüranne, sorabilir miyim acaba, kozyatagi'nda mı sectiniz okulunuzu, yakın bir zamanda kozyatagi'nda kozzy ve Acıbadem hastanesi arasında bir bölgeye taşınacağız da mümkünse 3 yaşındaki oğlum için tecrübeleriniz ve seciminizi öğrenmek isterim, sevgiler...



Cevaplamak için Üye ol