Anaokulu arayışı - Anadolu yakası

ozguranne soruyor: 9

Kozyatağı-Bostancı-Erenköy-Ataşehir-Koşuyolu... civarında anaokulu arıyorum. Çocuklarınızın gittiği, sizin de memnun olduğunuz yerler var mı? Kolejlerin anaokulu da olabilir.


Sevgi dolu, şefkatli, ilgili ortam. Sağlıklı yemek (cornflakesiz, mısırsız, tatlısız) tercih sebebi.

Çok sevinirim yardımcı olursanız.

Eğer fiyat bilgisi varsa süper olur.

Bu soruyu cevapla


39 Cevap


emossu

yigitalininannesi bayar caddesi uzerinde Minikkusum cocuk yuvasi ve ya servis dusunursniz senesenevler ucan at yuvasini oneririm tecrubeyle sabittir.


yigitalininannesi

Emossu, paylaşımınız için teşekkürler, servise binmesi taraftarı değilim, sanki bu kadar erken tek basına yolculuk etmesi hem de benim secimimden dolayı haksizlik olur gibi geliyor, yakın yakın el ele gidip gelelim istiyorum :) minikkusu bir ziyaret edelim oglusumla bakalım neler olacak :) sevgiler.


mes

Tasinacaginiz civarda melek yuvasi ve neseli ayaklar var tam kozzynin oralarda. Ben servise vermeyi goze alarak erenkoy dusler satosuna yolluyorum.


ozguranne

Sonuc olarak Küçük Kara Balık'a gönderdik. Servisle gidiyor. Memnunuz.


Daha önce evimizin yanında olması dolayısıyla yeşilköşke vermiştik. Oraya gönderip memnun olan arkadaşlarım da var. Bize denk geldi belki ama çok ters ve üzücü olaylar yaşadık. okulda bir çocuk düşmüş ve kolunu kırmış. O sırada çocuklara bağırmışlar. Kızım ve diğer çocuklar çok pısmışlardı almaya gittiğimde. Bu konuyu konuşmaya gittiğimde, daha anlamaya çalışırken alın o zaman çocuğunuzu dediler. O nedenle hassas çocuklara göre değil diyeyim. Ama hareketli çocuklara uygun olabilir çünkü gerçekten büyük bir bahçesi var.

 ozguranne

Bir de unutmadan, çocuklara patlamış mısır veriyorlar.


dileksem

Ozguranne Kucuk Kara Balik icin bekleme sirasi var demissiniz. Kayit sureci nasil isliyor? Ne kadar beklediniz?


glndmr

..


glndmr

..


izci_Anaokulu

Değerli annelerimiz, babalarımız;

 sağ olsun bir velimizin uyarması sayesinde  bu internet sayfasında kurumumuz İzci Anaokulu hakkında gerçeklerin çarpıtılarak, aslı olmayan bir senaryo paylaşıp kurumumuzu yıpratma ve yaralama kampanyası yapıldığını öğrenmiş bulunuyorum. Konu ile ilgili bir iki önemli noktaya açıklama getirmek isterim.

İzci Anaokulu mart 2013 itibari ile tüm kadrosu ile tarafımızdan satın alınmıştır. Bu tarihten itibaren okulun eski binası da terk edilmiş yeni 4 yıllık betonarme üzerine, çelik ile kuvvetlendirilmiş ahşap kaplama bir binaya taşınmıştır. Okulumuzda her türlü emniyet önlemi mevcuttur.

Okulumuzda hali hazırda 12 sabit 5 part-time eğitmen görev almaktadır. Tamamı konularında uzman ve yardımcı öğretmenlerimiz dahil üniversite eğitimli öğretmenler ile çalışmaktayız. Branş öğretmenlerimizin hepsi de alanlarında kariyer sahibi önemli eğitmenlerdir.

Okulumuzda Montessori eğitim metodu uygulanmakta olup Oxford üniversitesi dil okulu ile 5 gün İngilizce eğitimimiz mevcuttur. Montessori eğitimimizin gereği okulumuzda hiçbir zaman ödül ve ceza yöntemi uygulanmamakta şeker, kurabiye vb. şeyler motivasyon unsuru olarak tüm geçmişinde kullanılmamış ve kullanılmayacaktır.

Okulumuzda ki yemek ve sağlık konularında Anadolu Hastaneleri doktorları tarafından profesyonel danışmanlık hizmeti almaktayız. Okulumuz hakkında detaylı bilgiye aşağıda ki tanıtım kitapçığından ulaşabilirsiniz.

http://www.youblisher.com/p/1233606-Izci-Anaokulu-Tanitim-Kitapcigi/

http://www.youblisher.com/p/1229334-/

 

Lütfen bu mecrada ki karalama mesajlarına itibar etmeyiniz.

 

Çocuklarımıza paha biçilemez. Onlara en iyi hizmeti alarak,  yüreğinize sinen bir okula vermeniz ve mutlu olmanız dileklerimle. İyi günler.

 

İzci Anaokulu Kurucusu

Seyhun KurtoğluCevaplamak için Üye ol