çocukların annesi anlaşamazsa

scampimix soruyor: 5

çocuğunuzun çok sevdiği bir arkadaşı var ve anaokul dışında da görüşmek istiyor. aynı sınıfta değiller.  çocuğun ebeveyni ile tanıştınız ve görünen o ki elektiriğiniz tutmuyor. ama çocuklar da çok iyi vakit geçiriyor. hatta biri kız biri erkek olduğundan esktra bir "duygusallık" söz konusu :) çocuğunuz bir daha ne zaman gelecekler diye sorup duruyor. ne yapardınız, ne öneririsiniz?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ozgu_naz

zor durum:) ama çocuklar birbirini görmek istiyorsa iş sadece elektrik tutma meselesiyse ozaman görüşürdüm.tabi çok uçurum varsa anneyle aramızda ozaman anaokuluyla yetinsinler derdim ben:)


scampimix

arkadaşının adı geçen seneden beri geçiyor evimizde ve kızım 4,5 yaşında. yengeç burcu bir anneyim. ben de kızımın hassasiyetini abartıyor olabilirim. ama unutmamış işte. ben görüşmek istesem de karşı taraftan böyle bir talep gelmeyebilir; ama dışarıda görüşmek iyi fikir. kızım için bu yönde bir tercih sunabilirim. çok teşekkür ederim :)


denizkayla

Disarda,oyun evlerinde falan görüstürün..


shang

havalar güzelleşti. parkta buluşabilirsiniz. odak noktanız çocuklarınız olur. çocuğunuz varsa ortak nokta da çok olur. mutlaka bir noktada anlaşırsınız. denemeye değer. belki karşı tarafın bir sorunu vardır. o yüzden elektrik tutmamış olabilir. belki çok iyi dostluk da kurabilirsiniz. kimden iyi dost olacağı belli olmuyor aslında.


shang

havalar güzelleşti. parkta buluşabilirsiniz. odak noktanız çocuklarınız olur. çocuğunuz varsa ortak nokta da çok olur. mutlaka bir noktada anlaşırsınız. denemeye değer. belki karşı tarafın bir sorunu vardır. o yüzden elektrik tutmamış olabilir. belki çok iyi dostluk da kurabilirsiniz. kimden iyi dost olacağı belli olmuyor aslında.Cevaplamak için Üye ol