eşime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim?

Puccanne soruyor: 8

7 aralık eşimin doğum günü ama ne alacağımı bilmiyorum.oncekı aldıklarımdan başka bişi gelmio aklıma.bu eşimle geçirdiğimiz  3. yaş günü ilginç fikri olanlar paylaşırmısınız lütfen şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


umutarzu

Hımm bu sene aradan çıktıysa 1 sene daha kafanız rahat o vakit:) Ben hediye alma-malma çok takılmadığım için, bu tip şeyler daha çok hoşuma gidiyor.

Bir de adı belli zamanlarda değil de öyle saçma sapan bir anda alınanlar-verilenler daha hoş oluyor. Biz uzun zamandır eşimle birbirimize doğum günleri-yıldönümleri vs.de hediye almıyoruz. Öyle zınk diye alakasız bir anda oluyor:)


umutarzu

Siz daha küçükmüşsünüz, biz 6 ya  yaklaştık:)


Puccanne

bizde ekimin 4 de 2 yılımızı bitirdik elhamdülillah inşaallah bir ömür mutlu huzurlu bir şekilde geçiririz eşlerimiz ve bebişlerimizle...hadii başka fikri olan yok mu...


smashie

Benim de eşimin doğumgünü 7 aralık ve bizim de 3.cü doğumgünümüz =)))) ben de hala karar veremedim !nanna

kırıkkalede bir fotoğrafçıya danış istersen ben geçen sene eşime kendi resimlerimizden oluşan bir takvim hediye etmiştim. her aya bir resim seçmiştim çokda güzel olmuştu.onları fotoğrafçıya veriyorsun onlar düzenliyor.etrafına kalpler vs ne seçiyorsan onlardan yapıyor arka fonunu.şimdi bebişinizde var onun doğduğu aya babasıyla fotoğrafını da koyabilirsiniz veya anne baba bebek gibi.mesela temmuz ayına yazlık bir resim ocak ayına kışın dışarıda bir fotoğraf sonbahar resmine ise siyah beyaz nostaljik bir fotoğraf yapabilirsiniz.

yada eşinizin bedeninde düz bir beyaz t shirt alıp fotoğrafçıda bebeğinizle eşiniz ve sizin fotoğrafını bastırabilirsiniz.


ozge_oyku

Ben de 2 sene önce eşime doğum gününde şöyle birşey yapmıştım. 33. yaşına girecekti ve daha önce birlikte 3 doğum günü kutlamıştık. Bu yüzden ''bensiz geçirdiğin her doğum günü için sana bir hediye'' temalı 30 hediye hazırlamıştım :) ama 30 hediye dedim diye gözünüz korkmasın. Hepsi ufak tefek şeylerdi. Aklıma gelenler; birlikte bir resmimizi çerçeveletmiştim, nutella çok sever diye bir kavanoz nutella, küçükken misket oynarmış, bir file misket almıştım. Sahaftan bir çizgi roman almıştım, çocukken okurmuş. Sonra hediye çekleri hazırlamıştım, hepsinde komik şeyler yazıyordu, sevdiği bir yemek mesela, ya da birlikte film seyretme hakkı kazandınız gibi.  Oyuncak araba almıştım. Bir de CD yapmıştım sevdiği şarkılardan oluşan. Kapağına da resmimizi basmıştım. Bunun dışında bir gömlek, bir çift çorap falan böyle 30 tane hediye, abuk subuk şeyler belki ama hepsini paketledim, bir anda neye uğradığını şaşırmıştı, açarken de çok eğlenmişti, şimdi ne çıkacak diye. Siz de eşiniz için önemli olan şeyleri düşünüp, çocukken neleri sevdiğini öğrenip bunun gibi birşey yapabilirsiniz. :)


burcuege

obcvc! Harikasın! Ne güzel düşünmüşsün :) bu yıl bunu uygulama kararı aldım ben de. Özellikle o "şunu kazandınız!" temalı biletlere bayıldım :) ben wordde bildiğin piyangomsu bir şey de hazırlayayım hatta :) Tam olarak 2 ayım kaldı. Benim de yaklaşık olarak 30 hediyeye ihtiyacım var. Hadi bakalım.. :)


kozmopolik

Doğum günü partileri için sürpriz oryantal dans gösterisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

bay ve bayanların sıkça tercih ettiği oryantal sürprizi çok değişik olacak ve yüzündeki şaşkın ifadeyi izlemek sizi yeterince tatmin edecektir :)

Detay ve görseller: www.kozmopolik.com   da
Cevaplamak için Üye ol