Ankara'da doktor...

Elvira soruyor: 8

Nurturia anneleri merhaba,

Küçük kızımda uzun süredir halledemediğimiz bir kabızlık problemi var. Doğal yöntemlerin hiçbiri işe yaramıyor. Altında alerji ve benzeri nedenlerin olabileceğini düşünüyorum.
Ankara'da güvenilir, iyi iletişim kurabileceğimiz bir çocuk doktoru arıyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum...
Teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


idilseda

Arkadaşımın bebeğini Bayındır  Söğütözü Hastanesi nden Prof. Yaşar Anlar tedavi etti.Uzmanlığı pediatrik alerji, geçmiş olsun.


Elvira

Çok teşekkürler...


fulyaderin

bizim çocuk hastalıkları ve allerji uzmanımız Prof.Dr İpek Türktaş,çok memnunuz


kem

dr A.Murat Tuncer bir de ankara üniversitesinden saadet arsan ikisinede gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. yalnız murat bey kanserlemücadele başkanlığı da yaptığıiçin çok yoğun oluyor ulaşmak çok zor telefonlarınıza saatler sonra dönüyor.ben bu nedenle saadet arsana götürüyorum artık. doktorlukları arasında hiç bir fark yok. çok geçmiş olsunhulya_Oyku

Evet Umutun annesinin dediği gibi bizde Güven Hastanesinde Hande hanıma gitmiştik ve memnun kaldık


drusella

Hande hanıma giden arkadaşlar acaba beslenme için ayrıca diyetisyene de gittiler mi? ya da acil durumda Hande hanımı arayabiliyorlar mı?


ruk

Vedat Köseoglu bizim doktorumuz.

Cok memnununuz en önemlisi herzaman ulaşabilmek bence ve Vedat bey bu konuda cok duyarlı.


asaritas

İlhan Tezcan Hoca'yı tavsiye ediyorum. Çok sakin, anlayışlı ve inanılmaz tecrübelidir. Bebekler ve çocuklarla arası gerçekten iyidir. Kendisi Hacettepe'de Prof, ancak Cinnah'ta muayenesine geliyor.

Geçen hafta uğradığımızda, bebeğimizin 3-4 günde bir kaka yaptığını ve şikayetçi olduğumuzu iletmiştik. Kakanın oyun hamuru kıvamında olduğu müddetçe tıbbi olarak sorun olmadığını belirtti. Bir bebek hastasının hatta 19 günde kaka bile yaptığını iletti.

Biz bebeğimize her gün kayısı püresi, erik püresi veya armut püresi vermeye çalışıyoruz.

İlhan Hoca en son gerekli olursa diye bize bir ilaç tavsiye etti adı Sokol, ancak daha kullanma ihtiyacı hissetmedik. Belki bunu deneyebilisiniz. Biz küçük kaşıkla zeytinyağı veriyorduk, ancak kesinlikle vermeyin dedi, işe yaramaz hatta bebeğin midesine iyi gelmez diye belirtti.


Cevaplamak için Üye ol