ankara'da hangi hastane?

busraa soruyor: 10

Bunları düşünmeme daha çok var biliyorum ama;
İşyerimin yakınında bir tıp merkezinde rutin kontrollerimi tahlillerimi oluyorum dr umdan da memnunum ama orada doğum imkanı olmadığından yavaş yavaş doğum yapacağım hastaneyi belirleyip oraya yönelmem gerekiyor.
iyi bir araştırma yapmaya niyetlendim.Aklımdaki hastaneler Fatih üni Hastanesi, 29 mayıs tıp merkezi, Çağ hastanesi (en çok methini duyduğum yer Dr.Sevgi hanım varmış; ama kızılayda olması beni ürkütüyor acil bir durumda ulaşımın zor olması açısından, ayrıca otoparkı var mıdır acaba)
Bu hastaneler hakkında fikriniz nedir Veya başka Ankara'da tavsiye edilebilecek hangi hastaneler var??

Bu soruyu cevapla


66 Cevap


nisa06

ben öğretmenim. sgk anlaşması varmış.ben anestezist dahil fark olarak 1400 tl ödedim.


busraa

hmm teşekkürler,fiyatı da Akay'la aynı civarda şimdi ikisi arasında bi araştırma yapayım artık, doktorunuzdan memnun kalmışsınızdır herhalde adı neydi?


busraa

hmm teşekkürler,fiyatı da Akay'la aynı civarda şimdi ikisi arasında bi araştırma yapayım artık, doktorunuzdan memnun kalmışsınızdır herhalde adı neydi?


nisa06

doktorum medicananın değildi orayla anlaşması vardı.Cüneyt GENÇ


esrabalkan

arkadaşlar o mucize gününüzü profesyonel elden belgelemek isterseniz sizi sitemize davet ediyoruz...

www.esrabalkan.comHUS

Ankara'nın yarısını Cüneyt Bey'in doğurttuğuna inanırım:)) Süper bir doktordur, oğlumun ebesi de Cüneyt Genç'tir. Hastanemiz Mesa'ydı, Mesa'da doğum yaptım ben de, çocuk doktorumuz da Mesa'da, memnunuz ama doğum için doktor seçimi yapmamış olan varsa Cüneyt Bey'i gerçekten tavsiye ederim.
Sevgiler...


Ulku

feriha ben de mujde koyuncu'yu tavsiye ederim, daha once kendisi hakkinda birseyler yazmistim.
nette de arastirabilirsin.
akayla anlasmasi var.


Ulku

ABC neresi burcu?
mesada kimleri gordun? biz de mesaya gidiyoruz da kizlar icin :)
ama dogrusu ben de oyuncaklari, yemekleri, gelisimleri detayli detayli anlatan, acik goruslu, hatta devrimci, duymadigim seyler soylicek birini aramaktayim. psikolog yanI da olsun istiyorum, "boyu-kilosu beklenen aralik icinde"den ote de konussun istiyorum. oyuncak tavsiye etsin, yemek tarifi versin, bu yasta cocuklar sunlari yapiyor desin, bizim kizlarla iletisim kursun, vs.burcubrsn

özelden msg attım canım..olumsuz dr ismi vermek istemedim:)


HUS

Sevgili Burcu,
Mesa'da Prof.Dr. Nejat Akar'a gidiyoruz.  Nejat Bey'i Ankara Üniversitesi'nden tanıyor ve biliyordum. Uğurtan'ın doğumu onun Mesa'ya başlangıç tarihine denk geliyor. İlk kontrol'den sonra Nejat Bey'in başladığını öğrenip bu zamana kadar Nejat Bey'e gitmeye başladık. Soğuk bir insan gibi görünebilir ama kişisel olarak ben Nejat Bey'i seviyorum ve bilgi birikimine güveniyorum. Muayene ederken Uğurtan gerilmiyor çünkü yaptırmak istediklerini bizim aracılığımızla yaptırıyor mesela boyunu kilosunu ölçmek için biz çıkartıyoruz tartıya, Nejat Dedeye Uğurtan kendisi söylüyor vb. yani muayene çaktırmadan yapılıyor:) Tek problem 13:00'den sonra Mesa'da çalışması. Acil bir ihtiyaç olduğunda Mesa'nın çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümüne not bırakıyoruz gün içinde müsait olunca Nejat Bey bize dönüyor, gündüz veya gece ulaşamıyoruz. Telefonla da destek aldığımız çok olmuştur ben kem küm derken Nejat Bey hemen anlar şunu yap şöyle yap diye yönlendirir. 
Ben kadın doğumcular konusunda senin kadar şanslı olamamıştım Burcucuğum, Cüneyt Bey'den önce 4 doktor değiştirdim ve beş yıldırdır da Cüneyt Bey'e gidiyorum. Cüneyt Bey'deki ışık da bence muayene sırasında sürekli anlatmasından kaynaklı ve insanın aklına gelemeyecek olumlu olumsuz herşeyi anlatması:) Ben sezeryanla doğum yaptım ama Cüneyt Bey'in normal doğum hikayelerini de biliyorum o yüzden telaşlanma. Bende 7 tane miyom vardı ve Uğurtan'ın boynuna kordon dolanmıştı, yoksa normal doğum diye sürünmüştüm:(((  Sezeryandan sonra yarım saat de miyomlar toplandı iyi de oldu.  Şimdi başım ağrısa Cüneyt Bey'i ararım:)))
Sevgili Pamukelma,
Nejat Bey gelenekçidir maalesef, beklentilerini karşılamayabilir:( Ben allah korusun anormal birşey olursa anında anlayabilsin birşeyler için geç kalmayalım beklentisindeyim. Çünkü Nejat Bey'in genetik, biyoteknoloji, kanser ve çocuk üzerinde deneyimleri fazlasıyla tatmin edici benim için yoksa diğerleri için Nurturia var:)))
Sevgiler...  Cevaplamak için Üye ol