ankara'da hangi hastane?

busraa soruyor: 6

Bunları düşünmeme daha çok var biliyorum ama;
İşyerimin yakınında bir tıp merkezinde rutin kontrollerimi tahlillerimi oluyorum dr umdan da memnunum ama orada doğum imkanı olmadığından yavaş yavaş doğum yapacağım hastaneyi belirleyip oraya yönelmem gerekiyor.
iyi bir araştırma yapmaya niyetlendim.Aklımdaki hastaneler Fatih üni Hastanesi, 29 mayıs tıp merkezi, Çağ hastanesi (en çok methini duyduğum yer Dr.Sevgi hanım varmış; ama kızılayda olması beni ürkütüyor acil bir durumda ulaşımın zor olması açısından, ayrıca otoparkı var mıdır acaba)
Bu hastaneler hakkında fikriniz nedir Veya başka Ankara'da tavsiye edilebilecek hangi hastaneler var??

Bu soruyu cevapla


66 Cevap


busraa

Sincan Lokman Hekim Hastanesinde doğum yaptım arkadaşlar, evimize çok uzak olmasına rağmen tavsiye üzerine.

Hastaneden çok memnun kaldım,Dr um Başak Ovayurt Öndeş, tavsiye ederim.
Doğum ücreti de çok makul, sünnetimizi de olduk çıktık :)


busraa

Teşekkür ederim smavi, sağlıkla ve kolaylıkla bebeğine kavuşursun inş.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Yesimduru, babam da Gazi Tıp kadın doğum proflarından olduğundan bahsettiğin doktorları çok iyi tanıyorum. Eşim askerdeyken Aydan hocaya muayene olmuştum. Ufuk hanımı ben aksine çok beğeniyorum, bazı konularda ben geniş bir anne olduğumdan onun idealist yaklaşımlarını uygulamadım (örneğin multitabsa gerek yok dedi verdim, 1 yaşından sonra multivitamin yerine portakal dedi ben multivitamin verdim başka bir dr yazmıştı, 6 aya kadar ek gıda yok dedi ben 4 aylıkken başladım, formül süte gerek yok dedi ben verdim, vs.) ama ben sormadan herşeyi anlatan ve bana göre mükemmel bir doktor. Biz çocukken de annemler bizi gece yarısı bile hastalandığımızda Ufuk hanıma götürürlermiş, evi de bize yakın. Tabi herkesin her doktor için düşüncesi farklı çünkü beklentileri farklı oluyor.

Biz İstanbul'da yaşıyoruz, oğlumun kontrolleri için hep Ankara'ya gittiğimde Ufuk hanıma götürdüm. Şimdi burada özel bir klinikte saçma sapan bir doktor var ona götürdüm birkaç kere, ama artık asla götürmem, çok saygısız, laubali ve markette karışlaştık, o hafta aşırı hasta götürmüştüm ona, bir nasıl oldu bile demedi. Şimdi aile hekimine götürüyorum, çok beğendim aile hekimimizi. Yakında özel hastane olmadığından bana zor geliyor rutin kontrollerde uzaklara gitmek. Bakalım artık.

Bu arada iki doğumumu da Prof.Dr. Bülent Tıraş yaptı. Çok başarılı bir doktor. Gerçi babam bana göre en başarılı doktor ama onun alt uzmanlık dalı onkoloji, onun için gebelik takibi, doğum falan çerez olmuş artık.


delta123

Merhabalar,

Cuneyt Genc'te dogum yapanlar acaba dogum ucretleri muayene ucretleri, anlasmali hastane ucretleri  hakkinda bilgi verebilirler mi?
Tesekkurler


nisa06

delta 123
cüneyt beye 1700 tl sezeryan doğum ücreti
medicana 'ya 1400 tl ödedim.


delta123

nisa06 cok tesekkurler dogumunu yeni mi yaptin acaba?
Cevaplamak için Üye ol