2.el araba koltugu-baston puset

more soruyor: 1

Kisa sureli kullanim icin 9-18 veya 9-36 oto koltugu ve baston  puset edinmek istiyorum. Yurtdisinda oldugum icin tr ye seyahatlerde ozellikle araba koltugunu tasima sansim olmuyor. Fazlaliklardan kurtulmak isteyen :) ya da nereden temin edebilecegim konusunda yardimci olabilcek var mi ?

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


Zelal_

More, benzer durumdayız, biz bebak arabasını yanımızda getireceğiz ama oto koltuğunu her seferinde taşımayı düşünmüyoruz, bebek arabası zaten uçağın kapısında alınıp verildiğinden ufaklığı taşımak için pratik bile oluyor düşüncesindeyim.
Yalnız oto koltuğu ile ilgili ufak bir hatırlatmada bulunmak isterim; kullanılmış oto koltuğu edinecekseniz, tanıdığınız, bildiğiniz ve güvendiğiniz birinden almanızı tavsiye ederim, ki koltuğun geçmişini bilebilin, kaza geçirmediğinden emin olun. Dıştan bakıldığında görülmeyen ancak iç aksamda oluşmuş olabilecek hasarları ikinci el koltuğu alırken görebilmek ne yazık ki pek mümkün değil. Belki kaza geçirmiş koltuğa denk gelmek çok küçük bi olasılık ama bu olasılığı da aklınızda bulundurmanızı tavsiye ederim; ki sırf bu nedenle biz sadece Türkiye'de olduğumuz zamanlarda kullanmak üzere yeni bir oto koltuğu almaya karar verdik.Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

2 aylik bebegim gunduz uyumuyor. 7

Ella ertesi gün hapı ve emzirme 3

Hemanjiom 1

Bitmeyen öksürük 9

fisstik
Son: OLBEY,