Dr. Mustafa kır'ın hastası olanlar?

bambam11 soruyor: 6

Herkese merhaba,
Kadın ve doğum uzmanı Dr. Mustafa Kır'ın hastası olan var mı? Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi öğrenmek isterim. Kendisinin takibindeyim ve şimdilik çok memnunum.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ayberke

Vakti zamanında ayrıntılı ultrasonumu yapan dr. Gayet iyidir.20 haftada gebelik tansiyonu olabilir dedi.Ve oldu.

Benim dr umla aynı klinikte çalışıyorlardı.
İyidir yani.


Filocan

Merhabalar,

Benim ve en yakın arkadaşımın doktorudur kendisi.. Arkadaşım 2 doğum yaptı, 2 de kist ameliyatı oldu Mustafa Bey'e..  Bende hamileliğimi Mustafa bey ile geçirdim. fakat doğum 35.haftada oldu,mustafa bey bir seminerde olduğu için doğumuma başka bir doktor girdi. ama sağolsun hep telefonla japonya'dan destek oldu...


belladona

İki çocuğumun gebelik ve doğum sürecinde Mustafa Bey'di doktorum. Sonrasında da rutin jinekolojik takiplerde ona başvurdum hep. Oldukça tecrübeli, bir okadar da mütevazi ve sıcakkanlı birisi bence.


bambam11

Belladona söylediklerinize katılıyorum kesinlikle.Peki kendisi ile normal mi yoksa sezaryen doğum mu yaptınız? Doktorun bir eğilimi var mı?


belladona

Sezeryan doğumdu ikisi de ve kesinlikle benim tercihimdi, o da aksi yönde belirgin bir yönlendirme yapmadı. Yapsaydı da direnirdim sanırım:)


titanik

Herkese merhaba.Yardımınıza ihtiyacım var.Ben Baküde yaşıyorum.Hormonal dengesizlik sorunlarım var.İyi bir doktor arayışına girdim ve Mustafa Kır a muayine olunmaya karar verdim.Ama malesef çalıştığı klinikten artık 2 aydır burda çalışmadığını söylediler çok kötü oldum.Acaba ona nasıl ulaşa bilirim telefon numarası ve ya mail adresini bilen varsa lütfen bana iletin..Herkese sağlıklı günler..Cevaplamak için Üye ol