Tekrar düzelir mi?

cassiopeia soruyor: 8

oğlum bşr kaç gündür hasta doktora götürdük bronşiyolit dedi şuruplar verdi düzenli kullanıyorum düzelmesi için elimden geleni yapıyorum.Hastalığından önce o kadar mutluyduk ki herşeyi yoluna koymuştuk 3.5 aylık olmasına rağmen.uyku düzeninden çok memnundum o kadar azalmıştı ki gece kalkmaları.Beslenmesi de benim için düzenli olması okadar önemli olmasına rağmen düzenliydi 3 saatte bir acıkırdı.rahat ve mutlu bir bebekti herşeyden önce görenler de böyle söylüyordu.gaz sıkıntısı bitmişti.Ama iki gündür herşey herşey tersine döndü.hep mızıldanıyor kucaktan inmek istemiyor.önceden karşılıklı konuşur oyunlar oynardık şimdi yok yatırınca bağırıyor ve bana çok huzursuz geliyor.gece uykuları felaket o kadar fazla uyanıyor ki.azar azar ama sık sık emiyor (okuduğum kadarıyla böyle olması normalmiş ama).Bana garip gelen bir gaz sıkıntısı başladı yine ilk günlerdeki gibi gaz çıkartırken zorlanıyor.Hasta diye hiç sorun etmemeye çalışıyorum bunları yorulsam da bunalsam da iyileşsin yeter diyorum.Ama korkum iyileşince de böyle mi devam edecek yani o herkesin bayıldığı düzeni bozuldu mu tamamen.Tekrar düzelmez mi merak ediyorum?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ikicocukannesi

duzelir cassiopeia,

kolay mı hastalık adı ustunde. kac defa hastalandılar kac defa duzenleri degisti ve kac defa eski hallerine donduler. sen icini ferah tut.bir iyilessin kuzucuk bak nasıl eski haline donuyor. cok gecmis olsun.

korsan not : eker ciftligi pazar sabahı kahvaltıları icin ideal. anatollium ferah, bebek bakım odası biraz sıkıntılı ama diger yerlere gore mesela korupark cennet:) aklıma gelen iki mekan bunlar. bir de tirilye, hep kacarız, limanın sonunda kahvaltı ettigimiz bir yer var, super tertemiz hava, mis mis. baska soruda mekanlardan dem vurmussun aklıma gelince yazayım dedim:)


cassiopeia

içacım teşekkür ederim.Düzelir dimi hastalıktan bebeğim bu kadar huzursuz.onu öyle görünce içim gidiyor sorma gitsin.
Korsan not2:anatolium ve korupark keşfedilmiştir.Bebek bakım odaları da gayet başarılı.Kahvaltı için de yazdığın yerler özellikle trilye denenecektir.Ama anladığım kadarıyla açık alan bir yer daha çok yaza doğru.ziyade inn varmış holiday innin arkası orası nasıldır ki?


ikicocukannesi

valla dun diyordu kocam bir kampanya varmıs bahsettigin yerde evet gorukledeki:) acık bufe her sey dahil su kadara diyordu bak unutmusum fiyatını,

dur biz bir gidelim yazarım hemencecik:)

evet tirilye acık, gerci boyle kapamıslar ama pek basarılı degil, sizin yavru pek minik, yaza dogru... 

operim cok.


annevebebisi

Hasta olduguna degil huyunun degistigine yanarim diye bosuna dememis eskiler :))

Duzelir elbette, yeter ki iyilessin, sonra yoluna girer insallah.

Ama su da var, uzun sureli duzen bekleme derim. Bu bitse disleri baslayacak, disler cikacak arada hastaliklar olacak falan filan. Yani egri bir asagi, bir yukari degisecek :) O yuzden gunu kurtarsan kardir :)

Cok gecmis olsun..cassiopeia

grupanyada 8.75 lira :P
Yavuz Alp hasta olduğu için kampanya 3 ay geçerli olmasına rağmen cesaret edemedim.Siz deneyin bana da yaz olur mu?


cassiopeia

anne ve bebişi teşekkür ederim.yok yok dişe mişe çoktan hazırladım kendimi.o kadar uzun deil isteğim zaten ama bebeğimin huzuru yerine gelsin o bile yeter.okadar huzursuz ki şimdi.


annevebebisi

Insallah, en kisa zamanda diye dua edelim :) Duzelince yine yazip haberdar et bizi :)


cassiopeia

yazarım.ama hakkaten çok üzücü hep bağırıyo ve ben niye bağırdığını anlamıyorum.


Cevaplamak için Üye ol