2018 yaz okulu anadolu yakası

hepsidolu soruyor: 4

Merhaba, 

Yaz okulu araştırmaya başladınız mı? Deneyimleriniz nelerdir? Çoğu yaz okulu spor ağırlıklı ve çocukları oradan oraya koştur şeklinde. 

Anadolu yakasında İngilizce ve/veya sanat ağırlıklı tavsiye edeceğiniz yaz okulu var mı? 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ayberke

Biz 3 sene yaz okuluna 1,5 ay 3 hafta 3 hafta şeklinde katıldık.Bence spor ağırlıklı ve oyun içerikli olması daha güzel.Sporda öyle koştur koştur olmuyor.

Acıbadem istekte akademi basket

istek belde kırmızı spor

acıbadem 60 yıl anadolu lisesinde akademi basketin yaz okullarına katılmıştık.

Bu sene bende merak ediyorum.


ankarali34

Ben de 9 Temmuz-17 Ağustos arası arıyorum Maltepe-Kartal civarında. Ben de spor ağırlıklı istiyorum, yorulsun enerji atsın, anneanne ile kalsa tablet telefon televizyon ile geçecek günü, birkaç tane buldum ama aylık 1500 TL' den aşağı yok, 1500 olanların da içi boş, güzel bir program istenirse 2000 TL üzerine çıkmak gerekiyor, o da benim bütçemi zorluyor :((( Maltepe Pamukspor içime sindi en çok aktivite fazla, aylık 1900-TL, bana 5 hafta lazım 5 haftalık fiyat almadım, olmadı en son zorlayıp oraya vereceğim. Siz nerede arıyorsunuz?


pinarb

Merhabalar;

Ben gecen sene kızımı Pamukspor'a gondermiştim ve cok memnun kalmıstım.

tavsiye ederim


hepsidolu

Merhaba, biz henüz karar vermedik, biraz akışına bıraktık. kendi okulunda düzenlenen yaz okulu olacak, ücret biraz daha yüksek ama en azından bildiğimiz ortam olduğu için tercih edebiliriz ama net değil. Cevaplamak için Üye ol