Çamaşır kurutma makinası

ozguranne soruyor: 10

Merhaba,

Havalar soğudu, artık bir kurutma makinası almak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla geniş bir fiyat aralığı var. Sizin kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünler nelerdir? Bir de çocuk kıyafetlerini koymakta bir sakınca var mıdır? 

Bu soruyu cevapla


212 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bizim bebiş giysilerinin hiçbiri çekmedi, bilinmedik yerli markalarda bile çekme olmadı. Firavun bu alet özellikle minik minik bebek cicileri için çok pratik oluyor, küçülmez ya merak etme, ben kurutma makinasını alalı 1 yılı geçti, sürekli kullanıyorum.


nilaylilayla

içi polar eşofman takımı ve penyelerin arasına karışan yün eldiven çekti...onun dışında bişey olmadı..bebek kıyafetleri için ideal..


EmineKartal

sevfurker, ben Bosch kurutma makinelerinin özelliklerini ayn› sorunun 2. sayfas›nda uzunca anlatmistim.


erenim

arkadaşlar kurutma makinasıyla beraber herhalde haftanın yedi! günü çamaşır yıkayacağım:P

o yüzden kesinlikle A sınıfı almamız lazım bosch'un sadece o modeli mi var A sınıfı olarak?


eşim bi de siemensten bi modele bakıyor


Aysegul_Yagmur_Irmak

Benimki B sınıfı (aldığımda üstünde sadece 1 model vardı-o da A sınıfı olan-2 katı fiyatı vardı).

Çok bir oynama olmadı faturamızda, ki ben de bir yıkarım 3-5 makina çamaşır çıkar.yasemin_ekin

siemens ile Bosch zaten ikiz kardes kadar yakınlar birbirlerine. Hatta model isimlerine dikkatli bakarsan aynı oldugunu gorursun. Sadece ufak bir-iki harfin yerini değiştiriyorlar.


EmineKartal

erenim, Bosch'ta B sınıfından üstün olan 2 tane kurutma makinesi var:
WTW 86561 TR A sınıfından %50 daha tasarruflu
WTW 84360 BY A sınıfından %40 daha tasarrufluerenim

emine şimdi fiyatlarına baktım ikisinin fazla bi fark yok,

ayşegül ne kadar oynadı? her faturada 25 tl diyen de var çünküfiravun

sevfurkercim benim küçülen,yıpranan bir çamaşırım olmadı henüz..faturada da öyle amanınlık bir durum yok..almak benim açımdan çok hayırlı oldu çünki bizde otel gibi nevresim takımı(haftada çift kişilik nevresim takımı x4 tek kişilik x2,çocuk nevresim takımı x4 o da extradan bir durum olmazsa),havlu,bornoz yıkanır..çamaşır kurutmaya uygun bir odamız olduğu için diğerlerini orada kurutuyoruz.kısaca hele 2 çocuklu bir aile için çok yerinde bir yatırım bence,tavsiye ederim:)


sevfurkereym

bende bu yüzden istiyorum zaten kurutma makinasını.mis gibi deterjanlarla yumuşatıcılarla yıka sonra as balkona ne kokusu ne temizliği kalıyor.bende rengarenk nevresimler yatak örtüleri istemediğin kadar.çok seviyorum rengarenk uyumayı:)))))oğlumunda keza öyle..hem günüm çamaşırdı ütüydü yıkadın bekle kurusun die geçmesinde istiyorum.yıka kurut katla koy:))))ikinci bebekte yolda zaten.en kısa zamanda alıcam koydum kafaya.çok tşk ederim firavun.Cevaplamak için Üye ol