Çamaşır kurutma makinası

ozguranne soruyor: 10

Merhaba,

Havalar soğudu, artık bir kurutma makinası almak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla geniş bir fiyat aralığı var. Sizin kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünler nelerdir? Bir de çocuk kıyafetlerini koymakta bir sakınca var mıdır? 

Bu soruyu cevapla


212 Cevap


mayaberry

teşekkürler asyasli bakıyım hafta sonu .


mayaberry

teşekkürler asyasli bakıyım hafta sonu .


rehberozlem

Kurutma makinesini ben de çok istiyorum.Ama karar vermekte çok zorlandım.Bütün yazılanları tek tek okudum.
Erenim sen Siemens'in hangi modelini aldın?Nasıl memnun musun?Faturanda ne kadar farketti?Biraz anlatır mısın?


Zerrin_

ben de 2 hafta önce aldım daha doğrusu kv aldı torunu için:) bosch b sınıfı şimdilik 4 kez falan kullandım bakalım faturaya ne kadar yansıyacak. mart ayı sonuna kadar boschta indirim var biz 900 e aldık 1800 falandı sanıırm fiyatı... a sınıfı pahalı geldi kv ye umarım b sınıfı da acısı çıkartmaz bizden:))


erenim

siemensin a sınıfından %50 tasarruflu modelini aldım
kent parkta siemens mağazasından,1430tl-10 taksit
çok ama çok ama çok memnunum,faturamda hiç bi değişiklik olmadı


bu arada sadece tek program kullanıyorumo da dolap kuruluğu,henüz diğerlerini test etme imkanım olmadızskk

a sınıfı siemens aldım şu çekme işine benimde kafam takıldı geçen gün ece nin pijamalrını attım zaten küçülmüşlerdi daha bi küçüldüler hassas tuşu var ona bastım bayağı bir fark etti ama yiende bi çok şeyi güvenip ataıyorum mesela ecenin bir çok body sinn üstünde kurutma yapılmaz yazıyo onları atmıyorum kış sonuna doğru hepten gözden çıkardıklarıı topluca bir deniycem bakalım ne oluyo
ütüyü dedikleri gibi yarıdan dahda fazla azaltıyo kurutma işlemi bter bitmez çıkarır katlarsanız harika oluyo birde birşey sorucam kullananlara pamuklu gibi yani çok yumuşak kumaştan eşimin gömlekleri var onlarda kurutma yapılmaz yazıyo yinede atıyomusunuz? eşimin kıyafetleri çok kıymetlidir o yüzden deneyemiyorum :)


zskk

bu arada bir şeyi yazmayı unuttum uzun zamandır yumoş yani yumuşatıcı kullanımını bırakmıştım son durulama suyunda aldığı için o yumuşatıcıalr giysi üstünde kalıyo ve bu büyük bir kansorejen old. söyleniyor (tübitaktan eniştemin verdiği bilgi) bundan dolayı bırakmıştım zaten ütünün verdiği yumuşaklıkla idare ediyordum fakat kurutmayı aldığımdan beri zaten ne yumoş a nede ütüye gerek duymuyorum. kurutma makinesinin harcadığı enerjiyi zaten misli msli ütüye veriyoruz ben artık ecenn hiçbir çamaşırını ütülemez oldum yumuşacık pufik pufik çıkıyo ...


larem35

kurutma makinesinde utuye ve yumuşatıcıya gerek olmaması süpermiş.yerim olsa hemen alırdım:(melikemirac

kısın bebeğin kıyafetlerı ıcın cok cok ıyı oldu:) en cok bu sene ısıme yaradı. siemens marka kullanıyorum cok memnunum


TulinOzOz

daha gecen hafta aldım ve ıkı kere test ettım
bosch logixx7 a+ muthıs otesı :)Cevaplamak için Üye ol