MEME BASI YARIKLARI

anisailya soruyor: 2

   LUTFEN BIRI BANA YARDIM ETSIN....
Butun interneti dolastim bu konu hakkinda fazla bir sonuc alamadim.Benim 8 aylik prensesimin disleri cikiyor ust yan taraftan once bir tane cikti ve 1 hafta icinde 4 tane oldular,kizim emerken isirmiyor ama disleri o kadar keskinki gogus uclarimi bicak gibi kesti yariklar olustu. Emzirdigim zaman kaniyor her emzirdigimde yaralar biraz daha aciliyor.Acaba emzirdikce gecermi ? pompalamayi denedim ise yaramadi krem kullandim faydasiz  3 gundur emzirmekten korkuyorum sutten kesmeyi bile dusunuyorum ondanda korkuyorum cunku cok sutum var yaralar icin bir bilgisi olan varmi emzirmeyi  birakmak istiyorum ama yavrumada kiyamiyorum dogdugu gunden beri emmek onun en buyuk mutlulugu elinden de almak istemiyorum ooffff bilmiyorum biri bana yardim etsin lutfen.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ecenin_annesi_mine

ben kızımı 19 aylıkken emmekten kestım, kaldı kı 2 yaşa kadar emzırırım dıyorudm ama dişimi ameliyatla aldırmak zorunda kaldığımdan o gun akşamında kestim sütten mecburen.benım kuzum da 10 aydan ıtıbaren ucunu sıka sıka oyun yaparak emdi.Krem sürmedim.bebekken kremlere aldanıyorlar ama buyuduklce herseyden tıksınır oluyorlar o yuzden bırakmasın dıye denemedım.Pompa zaten hıc kullanmadım.sadece uyardım her defasında.oyun yapar gıbı agzına sıktım bazen.o zamanlar sıkmadan - ısırmadan emıyordu.bazen de ucunu ısırarak uzata uzata emerdı.canımdan can gıderdı ama napıym, onun tıpıne kurban olurum ben ... Devam ettık 9 ay :)
Kısacası anlayacağın, her zorluğu çekerek buyutecegız !


melikekuzey

bende daha ilk günden o kadar zorlanmıştım ki, emzirme vakti dediklerinde acıdan kaçacak delik arar olmuştum. Kauçuk göğüs kalkanı ilaç gibi geldi kesinlikle tavsiye ederim. Siz acıdan gerildikçe sütünüzde azalıyor.



Cevaplamak için Üye ol