Adım adım eğitim seti

BurcuAs soruyor: 8

Arkadaşlar beni uzun zamandır katıldığım bir seminerden dolayı "adım adım eğitim seti" için arıyorlar, her ay bebeğinizin gelişimine göre gerekli olacak, oyuncak,kitap,şarkı cd vs. bir kutuda toplu olarak size gönderiyorlar ve o ay onlarla oynayıp bebeğinizin büyümesine uygun, doğru bir yol izlemiş oluyorsunuz. Aylık 29 TL. Alıp almamakta çok tereddüt ettim, üye olan var mı?
Web sitesi:http://www.adimadim.com/tr-TR/

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


asli_arda

bende inceelemiştim ama bana pahalı gelmişti kararsız kalmıştım ...


AOA

merhaba.. oğlum 12 aylıkken almaya başladım ve 24 aylıkken bitti üyeliğim. ilk aylarda kitaplar hiçbir şekilde oğlumun ilgisini çekmedi. sonradan ilgilenmeye başladı.
Kitap kalitesi açısından iyi: Büyük resimler, kalın kağıt... Yanlız içindeki aktiveteler her çocuğa göre değil, benim oğlumun ilgilisini çok çekmemişti. Her sayıda aktivite için yardımcı birşeyler var: mesela küpler, boncuklar, boyalar.. bunların kalitesi çok kötü. örneğin bir sayıda boncuklar vardı ipe dizilecek diye. boncukların delikleri o kadar baştan sağma ve küçüktü ki ben zor dizdim, oğlumun yapması mümkün değildi. çocuk şarkıları CD'si diyorlar ama CD değil bu. Size bir şifre veriyorlar ve bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. Ben şarkıları beğenmemiştim.
Oğlum şu an 34 aylık, arada resimlerine bakıp oyalanıyor ama ben gelişimi açısından katkı sağlayacak bir kitap olarak değerlendiremem kendi açımdan.
Deneme sayısı isteyin, abone olmadan önce sadece tek bir sayı için ödeme yapın, hoşunuza giderse abone olursunuz.


ra_she_de

bizde geçen ay üye olduk doktorumuzun tavsiyesiyle. ben hala düşünüyorum değer mi değmez mi diye :) çok verim aldığımı söyleyemeyeceğim. oyunlar güzel ama çoğu zaten oynadığımız oyunlardı. birde bana seviyesi düşük geldi oğluma göre. mesela 15. ay dergisi geldi yanında da 3 tane küp üstüste dizmesi için. biz oğlumla oynuyorduk küpleri zaten ve 6 tanesini üstüste koyabiliyordu. dün aradım iptal etmek için onlar da bir ay daha deneyelim size daha ileriki bir ayı göndereceğiz dediler. bakalım önümüzdeki ay göreceğiz. maalesef deneme sayısı gibi bir seçenek sunmuyorlar 12 aylık abone olabiliyorsunuz ama abonelik iptali gibi birşey söz konusu.


AOA

hımm demek ki değiştirmişler sistemlerini. ben o zaman 25 lira yatırmış ve sadece tek sayı almıştım. sonra da üye olmuştum. yanlış hatırlamıyorsam jokerde ya da toys shopta satılıyor bu kitaplar. hatta kadıköyde bir kitapçıda da görmüştüm. isterseniz ordan alıp bakabilirsiniz.Bona

bizde üyeyiz , her ay kitabımız ve yanında eğitici oyuncak geliyor.. batu çok seviyor , ben çok memnunum şahsen..aylık 25 tl aidat ödüyoruz , kesinlikle tavsiye ederim


Bona

bide oyuncaklardan çok kitap ilgisini çekiyor batu'nun , kitaptan pek çok şeyi öğrendiğini söyleyebilirim.. mesela çamaşır asarken gelip bana yardım eder , son gelen sayıda tuvaletle ilgili güzel bir çizim vardı , her akşam o sayfaya bakıyordu ve dün anne kaka yaptım dedi..aylardır beklediğim cümle nihayet geldi :) ben kitabın oldukça faydası olduğuna inanıyorum


Nadex

Bende abone olanlardanım. Ama kitabın kalitesini iyi düşünmelerine karşın; çocukların çok ilgisini çekmiyor. Ben ek gönderilen kitaplarından çok yararlandım. Annemi neden seviyorum, babamı neden seviyorum , maymun george ve oyun öğretici ek kitaplar.  Mikado yayınlarının kitaplarından olan ek kitaplar benim kızımın daha çok ilgisini çekti o nedenle parasını hak ediyor. Ama dergilerden tam randıman alabildiğimi söyleyemiyeceğim. Tübitak'ın meraklı minik dergisi daha çok ilgisini çekiyor.
Gerçi her çocuğun ilgisi farklı, çocuğunuza göre kitap seçiminde bulunmanızı öneririm.
  Çocuk kitapları için de, www.birdolapkitap.com sitesine bakmanızı öneriyorum. :)


beagle

Türkiye'nin ilk internet üzerinde yayın yapan yayınlanmamış ücretsiz online çocuk kitaplarından
oluşan çocuk kitapları sitesi açılmıştır.Her hafta iki yeni çocuk kitabı yayın parolasıyla yayın 
hayatına başlayan www.yenicocukkitaplari.com ilk yayınlarıyla okuyucuyla buluştu.Yazar kadromuzun 
tamamıyla özgün  hikayeleri ve çizer kadromuzun  fantastik illüstrasyonları ile canlanan hikaye 
kitaplarımız tamamen ücretsiz olarak yayınlanacaktır.İlk dört kitabımız olan Bilim kategorisinde 
küresel ısınma, Hayvanlar kategorisinde kökkuşağı topları, Klasik kategorisinde hızlı frank,
Sağlık kategorisinde ortanca kartal sitemizde şuan için mevcut kategorilere ait kitaplarımız
yayındadır.
Cevaplamak için Üye ol