nEşe erberk etiler anaokulu hakkında

badnice soruyor: 3

Herkese Merhaba,

Neşe Erberk Etiler anaokuluna çoçuğunu gönderen varsa olumlu yada olumsuz yorum yapabilirse çok memnun olurum. Kızımı eylülde göndermeyi düşünüyorum 3 yaşında olacak kendisi. İndirimden yararlanmak için artık karar vermeliyim ama bir türlü emin olamadım. Okul tarafından tarafından güzel, hoş ama bunlar gerçek mi? Çocuklara ilgileri nasıl, eğitim nasıl? bir saat görüp anlayabilmek çok zor.

Eğer deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


iven

Merhabalar,

Ablamın iki çocuğuda orada okuyor. Şuan büyük olan ilkokulu bitirecek (anaokuluda orada okudu), ufaklıkta 18 aylıktan beri kreşe devam ediyor. Uzun zamandır bu okuldalar yani. Genel olarak baktığınızda standart bir okul. Anaokulu bölümünde öğretmenlerin ilgili olduğunu söylüyor ablam. Ama ben bizim okulla kıyasladığımda mesela benim için uygun değil. Bu biraz sizin beklentinizle alakalı. O yüzden iyi araştırmanız gerekiyor. Genel olarak ablamın düşüncesi iyi olduğu yönünde. Ama mesela serviste çok büyük problemler yaşadılar uzun süre ve okul bu konuda çok pasif kaldı. Ama dediğim gibi onlar yine de devam ettiler (birazda zorunlu oldukları için eve yakın olması ve çocukların alışmış olması sebebi ile). Sorunuz olursa yine yardımcı olmaya çalışırım.


badnice

cevabınız için teşekkür ederim İven.  


london

3 yaş daha erken bence..bir kere standart bir okul değil.etıler kampusu temiz ve yenidir.fiyatlara kanmayınçok ındırım yapar onlar fıyatı sız teklıf edeceksınız..herders baska sınıfa gıderler cocuklar sıkılmaz.mutfakları soguk olur en alt kat ve hıc ısınmaz.fatura alamazsınız .garıptırler.balmumcuda turkan saylan kresi var eskı balmumcu nese erberk ekıbı orada .beledıye devraldı 800 tl aylık gıden cok cok memnun.enka balmumcu yanında .garden 74 un sırası yani.bence bir gidin konusun.çok paralar vermeyin yolunuz cok uzun daha onunuzde 15 yıl egıtım var.paranızı cope atmayınn.ıngılızce egıtımlerıne falan ınanmayınhepsı yalan dolan.ılkokul 1 e kadar ınılızceye takılmayın sakın.sevgılerCevaplamak için Üye ol