huggies bebek bezi hakkında soru sormak istiyorum

muyessersenamm soruyor: 10

BEN KIZIMA HUGGİES KULLANIYORUM KIZIMIN ALTINI BAĞLADIKTAN SONRA İÇ ÇAMAŞIRLARINDA BEZİN ÜZERİNDEKİ BOYALARI GÖRÜYORUM SİZCE BU BEZİN ESKİLİĞİNDEN Mİ KAYNAKLANIYOR?

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


erenim

alla alla,ben farkında mı değilim hiç öyle boyama filan denk gelmedim,

biz önce prima ile başladık ama sürekli sağından solundan çiş kaçırdı,nasıl bağlarsam bağlayayım

erkek çocuklarında bu sorun oluyormuş diye duydum prima için


hacer

huggies gerçekten boyuyor ama prima alerji yaptığı için kullanmaya devam ediyoruz.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Prima bir dönem bizde de aşırı pişik yaptı, huggies hiç pişik yapmadı. Kimine de huggies iyi gelmiyor, sanırım alışma ile alakalı. Sonra primaya alıştı cildi, ben çok memnundum da huggies güzel bir kampanya yapmış Real'de, ıslak mendil falan veriyordu, o yüzden aldım, hergün torba torba kirli bez çıkıyor evden, ekonomik tarafını eskisinden daha çok düşünmek durumundayım artık. Ama bu boyama işi canımı sıktı. Bakalım, ilk fırsatta dedikleri gibi bezlerden göndereceğim. Ne cevap verecekler merak ediyorum.


Aysegul_Yagmur_Irmak

DÜN HUGGIES'DEN PAKET GELDİ, 2 TANE MEGA BOY 5 NO BEZ GÖNDERMİŞLER VE İNANAMAZSINIZ BU BEZLER BAMBAŞKA!!!

BİR KERE RENKLERİ İNANILMAZ CANLI, BEZİN YAPISI ÇOK DAHA KALİTESİ, ÇOK DAHA YUMUŞAK! BAMBAŞKA BEZLER SANKİ. ELİMDE HALA ÖNCEKİ BEZLERDEN VARDI, 5-10 TANE, ARTIK BİTMEK ÜZEREYDİ, YANYANA KOYUP FOTO ÇEKECEĞİM BİRAZDAN, SİZ DE FARKINI GÖRÜN.

NOT: GÖNDERDİKLERİ BEZ 2010 KASIM AYINDA ÜRETİLMİŞ. BUNDAN SONRA HUGGIES ALIRKEN 2010 SONU ÜRETİLMİŞ OLMASINA DİKKAT EDECEĞİM. UMARIM BUNLAR BODYLERİ BOYAMAMAZ.
GAMZEVEAKAD

BENDE COK UZUN ZAMANDIR HUGGIES KULLANIYORUM VE BU BAHSEETIGINIZ SORUNLA HIC KARSILASMADIM COK ILGINÇÇÇÇ.AMA CIDDEN IKI RESIM ARASINDA INANILMAZ FARK VAR SASILACAK SEY.


sevfurkereym

huggies bir kere kullanmıştım.o paketi bitirene kadarda sinir oldum.gece asla bağlayamıyodum.hep dışına veriyordu.alacağım en son bez.o kadar reklam yapıldığı kadar iyi bir bez değil.en iyisi prima.alternatif olarak molfikste olabilir tabi.


Aysegul_Yagmur_Irmak

İşte biz emicilik açısından huggiesden hep memnun kaldık. Pişik vs. yapmadı. Bir kere bile dışına taşmadı. Bebeğin vücuduna göre değişiyor bu durum, aksine primada da çok pişik yaşadık, ama ben karışık kullanıyorum.

Peki GAMZEVEAKAD sizin beziniz hangisine benziyor, sağdaki gibi renkli, parlak ve yumuşak mı yoksa soldaki gibi soluk, mat ve sert mi?GAMZEVEAKAD

açıkçası ne soldaki kadar donuk renklı ve sert nede sağdaki kadar canlı renkli.ama neredeyse 2-2.5 yıldır ara ara degıstırsemde cogunluk hep huggıes oluyor bır kere bıle ne boyama nede dısarı tasırma olayı yasamadım.sadece eger aksam cok fazla sıvı tukettıyse ve bezı yatmadan hemen once baglanmadıyse bazen bodysı falan ıslanıyor hepsı bu.o yuzden ben herdaım memnun kaldım huggıes den.ama denemedıgım marka bezde kalmadı dıyebılırım.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Anladım. Ben de birkaç marka denedim ama bu boyama olayı beni de çok şaşırttı. Bodyleri hep yeşil oldu, yıkanınca çıkmıyor da.Cevaplamak için Üye ol