Oto koltuğu konusunda yardım..

gesnur soruyor: 10

çok konu açılmış ama yakın zamanda olmadıkları için verilen linkler filan çalışmıyor, bu nedenle tekrar açıyorum, kusuruma bakmayın. 9 aylık kızımız için oto koltuğu bakıyoruz. 8 kilo şu anda. size sorum ana kucağımız var, 9 kilo olana dek onunla devam mı etmeliyiz, yoksa oto koltuğuna mı geçmeliyiz artık?

oto koltuna geçersek düz mü oturmalı?yani bizim gibi öne mi bakmalı?

nasıl birşey almamızı tavsiye edersiniz?tavsiye edeceğiniz marka ürün var mıdır?terletmemesi ve yatar pozisyonunun olması önemli sanırım başka nelere dikkat edelim?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


gesnur

http://www.nurturia.com.tr/chicco-eletta-oto-koltugu-paprika-018-kg/p/d/1238

şu ürün nasıldır mesela?

kaç kilo aralığında olanını almamız gerekir?kusura bakmayın çok sordum ama hiç bir fikrim yok bu konuda


MCA

gesnur bende değiştirmek üzereyim artık şuankine sığmaz olduk. tatile gitmeden almam lazım ama araştırdıkça kararsız kaldım büyük modellerin de geriye dönüklerini tavsiye ediyorlar. senin linkteki model 2 şekildede bağlandığından hoşuma gitti bi bakacağım. bu arada 9-18 i tavsiye ediyorlar.


GOGO05

ben oturmaya başladıktan sonra direk 9-18 kilo aldım isofixli altında yükselticide bulunuyor 18 kilodan sonra ona geçeriz yüzüde normal bizim gibi öne bakıyor


buseveannesi

 


gesnur

gunergun anakucağına sığmıyor artık. minik de bir kız ama kalkmak keşfetmek istiyor dik oturmak istiyor, kıyameti koparıyor. teşekkürler söylediklerin için dikkate alacğım tabikinnunnis

Biz kidicare 9-25 kg. olanını kullanıyoruz 3 yatış ayarı var memnunuz.Terletmesi için önlem olarak havlu koyabilirsiniz çünkü ne kadar terletmeyen kumaş da deseler bu sıcaklarda illaki terliyor.


duygununruzgari

römer i yeni kesfettim, tam soracakken burada da kullananlar oldugunu gördüm. bende almayi düsünüyorum. hangisini tavsiye ediyorsunuz acaba?


burcuveduru

biz römer trifix aldık geçen hafta. pek bi memnunuz ailecek.ecemre

biz de römer king plus kullanıyoruz ; oğlumu yaklalşık 6 aylıkken geçirdim oto koltuğuna ana kucağında ters oturmaktan sıkılmıştı artık o mutlu biz mutlu. kızıma da römer kid fix kullanıyoruz


tubish36

Gesnur merhaba.oto koltuğunu alabildinizmi.su anda bende araştırıyorum vede en uygun fiyatı olan kraft rini 9-18 gibi gözüküyor.ama nette hiç yorum bulamadım.


Cevaplamak için Üye ol