Kemikten gelen ses

gazelra soruyor: 3

aslında tam olarak nasıl anlatabilirim bilmiyorum.birkaç gün önce bebeğimi emzirirken kalçasında- veya üst bacaktan tam anlayamadım- bir ses geldi.sanki kemik yerinden çıkmış tekrar giriyormuş gibiydi.istemsiz bir şekilde oynuyordu.arkadsım bir ara aldı kucağına o da hissetti.aslında bir ara yine olmuştu.ben bacağını kendi sallıyor diye düşünmüştüm.zaten çok anlık bir seydi.bir daha olunca hatırladım.doktorunu aradım,ortopedi görsün dedi.tavsiye üzerine bulduğumuz doktora götüreceğiz salı günü.belki önemli bir şey değildir ama nedir diye kafam takıldı biraz.bu arada emekliyor,kısa süreliğine ayakta da durabiliyor.böyle bir durum yasayan var mı?


Bu soruyu cevapla


3 Cevap


gazelra

bir fikri olan yok mu?


melihece

aynı sorun zaman zaman benim kızımın koltuk altından oluyor. kucagıma alırken. tık diye bir ses geliyor. ben de anlamıs değilim ama dr a götürmedim hiç bunun için. salı günü dr dan gelince rica etsem bana msj atabilir misiniz endişelenmeye basladım simdi.


ketrin

Sizin kalça ultrasonunuz temizliği öncelikle yada yaptirdinizmi? Eğer temizse bizimde o aylarda aynı problem olmuştu ve tedbir amaçlı ortopediye gitmiştik ama film dahi çekilsede bişeyler çıkmamıştı. Bizimde dizden ve kalçadan ses geliyordu.doktorda şüphelendi ama şükür bişeyler çıkmadı. Bence bişeyler yoktur korkmayın.avrupa yakasindaysaniz Acıbadem Burak boynuk'u tavsiye ederim ortopedi için.Cevaplamak için Üye ol