Sünnet için avrupa yakasında tavsiye :))

esraozberk soruyor: 10

Merhabalar oğlum içim Avrupa Yakasında bir tavsiyesi olan olursa çok sevinirim, aklımda üç isim var biri Medicana Başhekimi Çocuk cerrahı olan Prof.Dr.Selim Aksöyek, diğeri  Hizmet Hastanesi Başhekimi ürolog olan Op.Dr.Osman Akalın, diğeri de Medical Park doktorlarından Dr. Ali Tolgay....acaba bunlara oğlunu sünnet ettiren varsa tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi? yardımcı olursanız çok çok sevinirim......:)))

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


Kmg

Merhaba:) Oğlumu 6 aylıkken Beylikdüzü Medicana'da Ürolog Op.Dr.Cüneyt Sevinç sünnet etti. Hem hastaneden hem de doktordan çok memnun kaldık. Genel anestezi yapıldı. Ameliyat öncesi ben çok tedirgindim ama doktor bizimle konuşarak operasyon ile ilgili bilgi verdi ve içimi çok rahatlattı. Ameliyathaneye kadar biz indirdik. Siz odaya çıkın biz işlem bitince size haber vericez dediler. 20 dakika sonra oğlumu yine ameliyathane kapısından biz aldık. Sünnet öncesinde idrar yolu enfeksiyonu vardı. Şimdi çok rahatız. İyiki yaptırmışız:)


pinarsultan

Merhaba Medicalpark Ali Togay' a yaptirmistik. 14 aylikti. Kim ne derse desin zor. Anne olarak cok kaygilaniyorsunuz. Bir hafta da ancak iyilestik. Genel anestezi ile yapildi, iyi ki de oyle olmus ama, oyle doktorun dedigi gibi iki gunde iyilesir falan hikaye. Normal hayata donmemiz bir on gunumuzu aldi. Simdiden cok gecmis olsun.


iflah_olmaz

plastik kıskaç yöntemini tavsiye ederim 18 aylık yeni yaptırdım lokal anesteziyle ve dikişsiz.üroloji uzmanı vedat ali canoğlu.


aakin

çocuk üroloji uzmanın yapması tavsiye ediliyor ama isim bilmiyorum. araştırmalarınızı bu yönde yapabilirsinz belki.


ketrin

Hizmet Hastanesi - Bahçelievlerde (Türk Böbrek Vakfı diyede bilinir) Prof dr. Orhan Ziylan'ı tavsiye ederim şiddetle. ziyatretçi hekim olarak geliyor. benim kızım var bende böbrek taşı nedeniyle gşitmiştim. Alanı çocuk ürolojisi ve de çok iyidir. Gidip görün derim. Ameliyatları her alanda başarılıdır.ipekkusgoz

Biz aklınızdaki üç isimden biri olan Hizmet hastanesi başhekimine yaptırmıştık:). Sünnet olayında bir sorunumuz olmadı ama adam biraz rahat biri. Sorularına laylaylom cevap veriyor ya da seni çok ciddiye almıyor falan ama sonuçta önemli olan kazasız belasız atlatmaktı öyle de oldu. O yüzden tavsiye ederim.


Sanemm

Plastik kıskaç yöntemi sağlık bakanlığının kararıyla devlet hastanelerinde yasaklandı. Kangren olma riskinden dolayı. Özel hastanelerde ise pratiklikten dolayı uygulanıyor. 


Bir hafta önce sünnet oldu bebeğim, konu üzerinde araştırma yaptığımdan biliyorum. Önerim dikişli sünnettir. İyileşme süreci daha çabuk oluyor. Ağrı da olmuyor. Tabi ehil ellerde yapılmalı, muhakkak doktor olmalı. Başka bir şehirde olduğumdan doktor ismi veremeyeceğim. Sadece tecrübemi paylaşmak istedim.


esraozberk

Gelen tüm cevaplara çok teşekkür ederim elinize sağlık, yine fikri olan arkadaşların cevaplarını da merakla bekliyorum :)) sünnet zor bi meseleymiş valla :))teknikanne

sünnet hikayemizi burada paylaştım :

http://www.teknikanne.com/2012/04/17/oldu-da-bitti-masallah/


mater

Çocuk ürologlarını tavsiye derim ben de. Arkadaşlarımın çocuğunun sünnetini Çocuk Üroloğu olan İlker Akyol yapmıştı. Araştırın derim...
 Cevaplamak için Üye ol