yardımm!!!!

crazy soruyor: 7

merhaba ben nacie çekirdeği kabuklu yediğim için dışkıya da karıştığı için dışarı atamıorum inanın fazla acılı bu bi tür kabızlık mı ve nasıl geçer? ayrıca kabızlık çözümlerine int. baktım salatalık kabuğu ile maydonuzu kaynatıp içtim bu işe yaramadı bi yakınımda bal şerbeti iç dedi hemen kana karıştığı için geçermiş... bugün çarşamba pazartesinden beri sürüyo bu olay lütfen yardım edinnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


crazy

ee


crazy

çok teşekkür ederim cnm denicem kesin


crazy

yha bnimki kabızlık deil başka bişi anlamıorum ama sanada çok teşekkürler cnm :)


iptal_uye

 EUCARBON 100 TABLET

Eucarbon® Tablet; bağırsak tembelliği, konstipasyonun bütün formları, gastroenteritler, intestinal fermentasyon, meteorizm (Gaz, diyafram yükselmesi), aşırı, alışılmamış ve uygun olmayan yiyeceklerin yol açtığı hazımsızlık, bağırsak otointoksikasyonu ve hemoroidal kabızlık durumlarında kullanılır. Eucarbon® Tablet, ayrıca röntgen muayenesine hazırlıkta sindirim sisteminin temizlenmesi ve gazların çıkartılmasında endikedir.

doğumun hemen ardından doktorumun tavsiyesi ile kullandım. emzirdiğim halde kullanabildim. dikişlerim olduğu için bir süre bağırsak hareketlerimin düzenli olması gerekiyordu. kesinlikte tavsiyedir. geçmiş olsun


Opeth

bu konuda uzman olan beyime sordum, gliserin kansuk büyük kullansın hiç bişi kalmaz diyor.eczanelerde 3TL imiş.


nisa06

bence lavman al eczaneden ve yap.


Opeth

lavman inatcı konstılpasyonlarda kullanılır. Gliserin Buyuk etki etmediği yerde son çare lavman kullanımı.o DA Kansılak Lavman kullanabılırsın.Fıyatı cok uygun ıstedıgın eczanede bulabılırsın.bu ılaçların hıcbırının sıstematık bır etkısı yok yanı kana karısmaz ıdrar ıle atılır. rahatlıkla kullanabılırsın.
gecmıs olsun.
bu koca karı tavsıyelerını de deneme sakın.Cevaplamak için Üye ol