ümitköy, çayyolu kreş

mavi06 soruyor: 10

2 yaşındaki oğlum için ümitköy civarında önerebileceğiniz kreşler var mı? Fiyatlar ne kadar? Sabah en erken kaçta alıyorlar?

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


Yenidenanne

Anacev'i biliyorum ben, gonul rahatligi ile oneririm. Su an fiyati ne kadar, bilmiyorum ama. Sabah 8 de başlıyorlar yanılmıyorsam.


evlimutlucocuklu

kres aratırması özelliklede yasam sartlarınıza uygun kres bulmak gercekten zor eger çocugunuza kendi cocugu gibi önem veren öğretmenler eşlliğinde sıcacık aile ortamını hissettirecek ve onun eglenerek öğrenmesini saglayacak sizinde içinizin rahat edeceği bir kreş arıyorsanız Akademi miniki tavsiye ediyorum bende cevremdekilerin tavsiyesi ile gittim kızım suan orada egitim görüyor kızımda bizde cok mutluyuz calısan bır aile için giriş çıkış saatleri de cok uygun görüştüğüm dgr kreşler saatler konusunda hiç esnek davranmamışlardı bu kreş cok yardımcı oldular cokda ilgililer gidip yerinde görmenizde fayda var:))


selale

Merhaba

Biz de 1,5 yaşındaki kızım için kreş bakıyoruz.Görüştüklerimiz içinde Ümitköy Küçük Şeyler, Beysukent Anaokulu ve Kids Academy bize daha uygun geldi. Bu kreşler hakkinda bilginiz var mi? Paylaşırsanız seviniriz.


UMUTAN

ümitköyde oturuyorum..uzun zamandır da kreş arıyorum..ben merdiven olayını sevmiyorum.ve nekadarda olsa bana güvenli gelmiyor..düz ayak bi kreş araştırmasına gittim..enazından merdiven olayından kurtulmak için..araştırmalarım sonucunda YAŞAMKENT ANAOKULU buldum..güvenlikli bi site, yeşillikler içersinde düz ayak bi anaokulu.Milli eğitim bakanlığına bağlı..çok temiz prılprıl bi okul..gidip gezmenizi tavsiye ediyorum..ben eylül ayında vericem...eşimde çok beğendi..yöneticileri ve öğretmenleri çok kaliteli..çok da güzel çocuklar üzerine gerçekleştirecekleri projeleri var..bana çok güvenilir geldi..ve burayı gördükden sonra başka kreş de araştırmıyorum için açıkcası..ve çevremede gidip görmeleri konusunda tavsiyelerde bulunuyorum..


semos44

merhaba benim kızım ve oğlumda yaşamkent anaokuluna gidiyorlar ve çok memnunuz sahibi gülseren hanım inanın kendi çocuğu gibi sarılıyo ve benim çocuklarım ilk günden arkalarına bile bakmadılar beni görmediler anlatacağım kısaca çolcuğunuz için çok iyi bir ortam giderseniz göreceksinizwx

çayyolu Minasera yanı Şeker anaokulunu görmenizi isterim


saer

Ümitköy civarında gezdiğimiz okullar içerisinde Dadya ve Akademi Minik'i beğenmiştik. Eylül ayında Dadya Çocukları'na başlıyoruz.


zodiac2806

Merhaba, benim 2007 doğumlu bir oğlum var 4 yıldır, Çayyolunda Sevgim Anaokulu na gidiyor, hem eğitim kalitesi, hem güvenliği, hem yiyecek içecek kalitesi açısından tek geçerim. Üstelik okulda çocuklara tam zamanlı ingilizce eğitimi de veriliyor, okulun fiyatı da bölgede ki diğer okullara göre oldukça ekonomik. Biz çok memnunuz. Buradan önce bir anaokulu deneyimimiz olmuştu ve 3 ayda 5 öğretmen değiştirmişlerdi. Oradan aldım ve Sevgim Anaokulu na verdim, 4 yıldır sabit ve çok başarılı bir kadro ile çalışıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Okul butik bir okul, sınıflarda sınırlı sayıda çocuklar oluyor, sayı 10 un üzerine çıktığında hemen gurup açıyorlar, sürekli çocuğumun gelişimini takip eden bir pedagogları var. Uzun zaman olunca diğer veliler ilede arkadaş olduk ve şu ana kadar memnun olmayan bir veli ile karşılaşmadım. Bu arada her yıl kısıtlı kontenjanları oluyor, okulda öğrenci sayısının fazla artmaması ve çocuklara olan ilginin dağılmaması için böyle bir uygulamaları var. Eğer kontenjan dolmadan kayıt yaptırırsanız şanslısınız diyebilirim. husyav

ben de vermemeniz gereken bir kreş söyleyim. Anka bence çok sıkıntılı. kanaatim uzak durun


edamira

husyav neden anka us yi önermiyorsun acaba?Cevaplamak için Üye ol