Süt dişine kanal tedavisi-doktor hastane önerisi

mantik soruyor: 7

Merhaba,

Kızım geçen sene düşmüştü ve maalesef dişinde darbeye bağlı çürüme var. Kanal tedavisi yapılması gerektiğini söylendi.

İstanbul'da diş hastanesi ve çocuk diş doctoru (pedodonti) tavsiye ederseniz çok sevinirim.

Genel anestiziye gerek kalmadan tedaviyi atlatmak istiyorum. Bu sebeple çocukla ilişkisi iyi olan sakinleştirmeyi bilen bir doctor tercihimiz.


Şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Ebru_A

Mecidiyeköy Denthouse Yasemin Hanım'ı tavsiye ederim, sadece Perşembe günleri orada oluyor, biz 2 kanal tedavisi olmak üzere 4 dolguyu anesteziye gerek olmadan yaptırdık. 

Diş Kliniği
Adres: Mecidiyeköy Mh., Kervan Geçmez Sokak No 3, 34387 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 212 5575


ayberke

Anadolu yakası impladent Pınar Karataban.Biz bir tane dişimize anestezi olmadan iğne olmadan olduk.Bizim 6 senelik dr muzdur.Şiddetle tavsiye ederim.(Maltepe)


nisa2010

Yeditepe diş fakültesi prof.senem selvi kuvvetli


mantik

Cevaplarınız için teşekkür ederim.


Konum olarak Yeditepe benim için de çok uygun. nisa2010 acaba siz kanal tedavisi mi oldunuz Yeditepe de? Anesteziye gerek kaldı mı? Kaç yaşında işlem yapıl dı?


Teşekkürler


nisa2010

merhaba; 4 yaşında iken Senem Hanıma gittik. bizim işlemlerimiz oldukça çoktu. kocaelide 1 sene gibi zaman kaybettiğimiz için çürükler ilerlemişti. ön dişinde kırık vardı..vs vs.   biz 5 saat süren ameliyata girmek durumunda kaldık bu sebepten. ama Senem Hanım şimdi küçük bu tarz işlemler için kızımı çok güzel hazırlayıp anestezi,sedasyon gerek kalmadan hallediyor küçük operasyonları. çocuklara yaklaşımı harika ve  yeditepe fakültesi bu konularda güvenilirliğini ispat etmiş bence. başka sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.


mantik

nisa2010 çok teşekkür ederim yardımınız için. Benimde aklımda olan hastane Yeditepe idi ama doktorları hakkında bilgim yoktu. Senem Hanım'a gideceğiz.


Teşekkürler


nisa2010

hayırlısı olsun.şimdiden şifalar dilerim. sevgiler..Cevaplamak için Üye ol