Kurabiyelerimizi neden çöpe attın öğretmenim??

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


kurablyemm

Evet. Çocukları n önünde yyapması hhiç hoşddeğil fakat bence o oglunuza makul bi şey uydurup üzerinde ddurmamasini ssağlayınoöğretmenle konuşmak oolumsuz olabilir . Eğer bbaşka bir oolayda da ssinir oolursanız ozaman soylersiniz


sinemmom

çöpe döktüğüne emin misiniz?

geçen gün kızım da poğaça götürdü. beni kızdırmak için kimse yemedi çöpe gitti dedi..çocuk bunlar,öğretmenle konuşun derim..


mustafamami

bence de konuşun öğretmenle. çöpe dökmemiş olabilir, başka yere koymuş olabilir. çöpe döktüyse de insaf yani. ne demek artmış dökmüş, bayat değil bozuk değil. 


cancun

gerçekten çöpe döktüyse çok kızardım ayıp. hele çocukların önünde ne kadar kötü bir davranış.


arzu__arda

Ben doğum günü yapacaktım ogretmeni fazla çeşit getirmeyin çöpe gidiyor dedi banabellroad

neden bu kadar gerginsiniz? bana kalırsa ellenmemis kurabiyeyi cope dokmek milletimizin bayanlarının yapabileceği birşey değil. mutlaka yere dusmustur vs. evine goturur yine dokmez. oncelikle yardımcı ogretmenle netlestirin konuyu kim ne yapmıs, sonra da cocugunuza vermek istediğiniz mesaja gore birşeyler soyleyın iste o kurabiyeler kirlenmis ondan dokulmus aslında dokmemek gerekir vs. okula ogretmenlere guvenmiyorsanız neden o okula veriyorsunuz surekli bahane ve tiyaro yapacaklarını soylemissiniz?


ilknurbade

Bence ogretmenle hemen konuşun durumu ogrenin. Bu haliyle ogretmenin yaptığı hem size saygısızlık hem cocuklara kötü bir örnek


ilknurbade

Yardımcı ogretmenle görüşünmaviboncukk

Aynisi bizim de basimiza geldi. Gecen sabah okula birakirken eline bir adet ev yapim pogaca verdim. Bizimki hemen yememis. Ogretmen de cope atmis. Bizimki kizmis, o cop degil demis. Kendi anlatiyor. Bizim ki bir adetti. Benim cocuk hemen yemeyince, baska cocuklar da sinifa geleince ogretmen de surunmesin diye atmis herhalde. Yine de dogru bulmuyorum yaklasimi.


serra77

Herşeyden önce yiyecek çöpe atılmaz , birde bu insanlar eğitimci olacak??Cevaplamak için Üye ol