Maltepe küçükşeyler anaokulu

ozgegurleyik soruyor: 1

Merhaba,

Oğlum 3 yaşında Eylül ayında kreşe vermeyi düşünüyorum. Maltepe Küçükşeyler Anaokulu hakkında bilgi sahibi olanınız var mı ? Çocuğunu bu Anaokuluna gönderenler var mı ?  Tavsiye ediyor musunuz ? Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


Capt_Erman

Dragos Küçük Şeyler'e kayıt yaptırdık, önümüzdeki ay başlayacak. Gözlemlerimi, deneyimlerimi buradan paylaşacağım. Her ihtimale karşı alternatif okul arayışım önümüzdeki sene için devam ediyor. 

Dragos civarında 3 yaş için 4 okulla görüştüm.

İsim vermeden yazayım, birinde bahçeli köşkü bize anlatan tanıtıcı bayan ( tam olarak ne iş yaptığını anlayamadım ) cümle içerisinde '' saten '' dedi ( zaten yerine ), dedim buraya çocuk gönderip bir de evde yanlış kullandığı kelimeleri düzeltmekle uğraşmayalım.

Bir diğer görüşmemizde okul müdüresi bayanın eğitimci değil servis koordinatörü mü desem servis firması sahibi mi her neyse onun eşi olduğunu aynı zamanda beyefendinin okulun sahibi olduğunu öğrendiğim an kıymetini yitirdi gözümde.

Her semtte şube açan okullardan birinin 3 yaş almadığını 4 yaş aldığını öğrendim, zaten 3 yaş için kampüslü bir yer tercih etmiyordum. ( Önümüzdeki sene için görüşmeye gitmeyi düşünüyorum )

Dragos Küçük Şeyler için ise birincisi 3 yaş grubundan 2 sınıf olduğunu, haftada 5 saat ingilizce olduğunu, görüşmeye gittiğimizde oğlumun dikkatini çekebileceklerini farkettim. Benim için bir diğer artısı yemekhane bölümü 3 yaş sınıflarının olduğu bölümle aynı katta. Yani gezdiğimiz okullarda genelde giriş kat altında iştah kaçırıcı bir alan planladıklarını gördüm. Zaman içerisinde tekrar paylaşımda bulunabilirim.Cevaplamak için Üye ol