İStanbul Anadolu Yakası Jinekolog???

ayseuze soruyor: 4

Merhaba Arkadaşlar,

Ataşehirde ikamet ediyorum, bir yıldan beri buradayım 3 farklı jinekologa muayene için gittim muayene için iyiydi ama 1-2 yıl içerisinde çocuk düşündüğümde çokta güvenebileceğim kişiler değilllerdi.

Tavsiye edebileceğiniz, hamilelik öncesi ve sonrasında yardım alabileceğim bir doktor var mıdır?Normal doğumu destekleyen, prosedürler kısmında çıldırtmayacak bir doktor ve hastane aranıyor:)

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


angelique

bu arada ben sezaryen yaptim ama tamamen kendi istegim. habibe hanim dogum konusuna hic karismiyor tamamen hastaya birakiyor. ben sezaryen istedigimde normale dondurmeye calismadi hic. ama normal isteyene de normal yaptiriyor yani. ben kontrole atasehire gidip dogumu kadikoy acibademde yaptim ben, cok memnun kaldim. ama kontrollere kadikoye giderseniz sira olabiliyor, aklinizda bulunsun...


lopikcim

angelique, özel sağlık sigortanız var mıydı? yoksa ne kadara malolldu acıbademde doğum? eşim 2 yıl önce aciline gitmek zorunda kaldı da, fiyat söylemeyeyim en iyisi:-))


angelique

vardi tabi. acibademde dogum yapip cebinden odeyen var midir bilmiyorum, dusunmek bile istemiyorum:)


balanne

Bende kozyatagi Acıbadem hastanesinden Cem onculoglu nu tavsiye ederim.hamileliğim boyunca 4 Doktor değiştirdim.mesala Anka daki Sedat bey den ben memnun kalmadım hep bebisime bisey olacakmış hissi veriyordu bana.Hastane olarak Kadıköy şifa çok iyidir.uzun süre orda bir Dr Hanım'a gittim.sezaryan yanlisiydi ve 40.haftama girerken bebeğin bası büyük seni ameliyata alalım dedi.Normal dogumu çok istiyordum ama Dr yoktu.Cem beye gittim tavsiye üzeri.Bu bebek normal doğar dedi.ertesi gün sancılarım başladı.ve sadece 1 kere kontrol oldugum Cem bey le normal dogum yaptım:)ısinin ehli ve seni çok sakinlestiriyor dogum anında.birde özel Göztepe echomar hastanesi Fatih esen normalci dir ve çok iyi derler.
Cevaplamak için Üye ol