Nidilat kullanımı

sgungor78 soruyor: 5

Merhabalar, 

yaklasik iki hafta once hafif bir kanamam oldugu icin rahim kasılmaları nedeniyle olabilir diye doktorumun tavsiyesi ile nidilat kullanmaya basladim. Doktorum o zamanda simdi de bebegimin yeterli buyukluge ulastigini soyluyor ama nidilat kullanmaya bir miktar daha devam ettim. Sitede ve diger internet kaynaklarında arastirdigimda genellikle nidilati biraktiktan bir kac gun sonra dogum yapildigi yazilmis. Ben 37. haftami tamamlamak uzereyim ve carsamba gunu nidilati birakacagim. Merak ettigim konu su ki; nidilat kullanip ta biraktiktan hemen sonra degil de daha ilerleyen zamanlarda dogum yapmis olan var midir? 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


asyanin_annesi

Merhaba 32. Hatada nidilat kullandim. Dogum olmasin diye. Cunku nstde sanci cikmisti. Sonraki kontrolde tekrar sanci ciktigi icin tekrar kullandim. Ama ilaci biraktiktan sonra dogum olmadi bende 37+6 da dogum yaptim.


EsraEA

Ben de ara ara defalarca kullandım. En son bıraktığımdan kaç gün sonra doğum başladı hatırlamıyorum ama olsa arada bıraktığım zamanlarda olurdu. 


melinda125

ben 33 de kullanmaya başladım devam etmeme rağmenn 33+6 da doğum yaptım ikizlerimi hiçç belli olmuoyr demekkii


sgungor78

7 ay once yazmistim ama simdi benim durumumu da ekleyeyim istedim. Bunu yazdiktn bir kacgun sonra nidilat kullanmama ragmen siddetli bir kasilmam oldu ve acil bir sekilde dogum yaptim. Nidilat da olsa bebekler ne isterse o oluyor :-)


MelekAnne

Ben de ilk doğumumda 28.haftadan itibaren nidilat kullandım ve 35.haftada bıraktım..3-4 gün sonra 36+0 da geldi oğlum.

Bu hamileliğimde bu hafta yani 28.haftamda kullanmaya başadım tekrar bakalımCevaplamak için Üye ol