Evinizde su arıtma cihazı kullanıyor musunuz?

nurturia soruyor: 10

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ziley84

bizim evimizde var arıtma cihazı çok memnunuz.evet arıtma esnasında minarel kaybı oluyor ama içinde ekstra minarel tabletleri var.ayrıca damacana sular aynı yöntemlerle arındırıyorlar.birde üstüne plastikte bekleme süresi var.


maviveportakal

ben kullanmıyorum.ama hazır su veriyorum.çok küçük bebekkende kaynatıp veriyordum.


oznurrizeli

ben Brita su sürahisi kullanıyorum doktorumuz da onayladı. bir araştır istersen


lina

kendimiz için damacana alıyoruz kızıma erikli 0.5 litrelik kullanıyorum hem açınca çabuk tüketiliyor hemde flour miktarı uygun olan o olduğu için..


blackmack77

ben WATERLİFE kullanıyorum arıtma sistemi olarak çokda memnunum aynı zamanda satışını yapıyorum
istanbuldan bilgi almak veya tanıtım için
MUSTAFA UZUNYURT
0541 819 44 43

KENDİNİZ GOOGLEA WATERLİFE YAZARAK KULLANICI YORUMLARINI OKUYABİLİRSİNİZkeff

bence de arıtma cihazına gerek yok diye düşünüyorum artık hazır sular var ve güvenerek içebilir içirtebilirsin şahsen ben öyle yapıyorum


keff

ama bir yaşına kadar hazır sular kaynatılıp verilio bir yaşından sonra hazır su unutmayalım:)


agbur

Su, vücudumuzun yüzde 70’ini, kanımızın ise yüzde 80’inden fazlasını kapsıyor. Suya olan ihtiyacımız ortalama olarak günde 2-2.5 litre civarında… Ama temiz ve canlı, doğal ve “yaşayan SU”ya ihtiyacımız var.

bunu üreten bir cihaz kullanıyorum konuyla alakalı değil ama paylaşmak istedimagbur

Life2o water Alkali Su nedir?

Life2o water sizin için; kaliteli, sağlıklı ve yaşayan su üretir. İleri teknoloji ürünü olan Life2o water ,musluk suyunu önce arındırır daha sonra alkali ion suya dönüştürür.

Faydaları nelerdir?

Life2o water Alkali ion su teknolojisinin bize sunduğu mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur. Antioksidan yapıdaki alkali su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrotasyon sağlar. Genel olarak alkali ion su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur. Alkali ion su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal” leri temizleyerek “anti-aging” uygulamasını ve vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek “detox” uygulamasını gerçekleştirir.

Life2o water İçin 4 Temel Neden:

1. pH’ı yüksek su vermesi: Çağımızdaki kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (pH) aşağıya çekip bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Life2o water pH’ı yüksek su vererek vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2. Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler yapıda küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Life2o water’den içilen alkali su, ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili nüfuz ederek hidrotasyonu sağlar.

3. Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan “serbest radikaller” bir çok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir.Life2o water alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4. Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, suda kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Life2o water’den içilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

sağlık için

http://www.sanalpazar.com/Life2o-8samali-Ro-10-Canavar-Su-Aritma__isp2861745


agbur

bizim anlatmak için yıllardır dil döktügümüz iğrenç ve sağlıksız damacanalar hakkındaki gerçeklerin bir kısmı nihayet gün yüzüne çıktı daha açıklanmayan pekçok şey var ama olsun en azından insanlar artık bunların gerçek yüzlerini gördü biz suyununuzu arıtmadan için dedikçe pek çok insan bizi şarlatanlıkla insan kandırmakla suçladı ben yinede diyorun ki suyunuzu arıtılmış taze olarak evinizden için bunu yapmıyorsanız dahi en azında musluk suyu için ama lütfen çocuklarınıza ve kendinize bir iyilik yapın damacanalarda kurtulun..


Cevaplamak için Üye ol