Yeşilköy Gymboree

CiciAnne soruyor: 10

Deneyen ve memnun kalan varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız rica etsem...

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


ekim_

Müzik eşilğinde aktiviteler, dans, çocukların hep beraber belli aktivitelere katılmaları,aktiviteler sırasında bir takım kavramların yerleştirilmeye çalışılması gibi nedenlerden güzel. Adanın seveceğini düşünüyorum,ama hafta içi grupları daha sakin,haftasonu biraz kalabalık oluyor.


CiciAnne

Ben de hafta içi götürmek istiyorum. Enerjisini harcasın koşsun oynasın, dans etsin, hoplasın diye. küçücük evin içinde sıkılıyor yavrucak ne yapacağını şaşırıyor. yalnız kafamı kurcalayan anneler neden sınıfın içindeler?


ekim_

sanırım 2,5 yaş sınırına kadar velili.. sonradan yalnız alıyorlar.


rabbit

aslında kres yası 3 müş ama Tuna için 2,5 da da verebilirsiniz dediler ama bence daha erken seneye 3 olunca yarım gün vermeyi düşünüyorum


CiciAnne

Benden ayrı oynasın istiyorum; şu anda gittiğimiz oyun grubu böyle; bensiz ayrı bir odada oynuyor fakat fazla aktivite yok orda da müzik, dans falan yok... hem de anneler odanın içinde sağlıksız olmuyor mu ortam?ekim_

gruplar 10veli+10 çocuk.. aktiviteler de sıraya giriliyor.. aslına bakarsan orada gördüğüm çocuklarda henüz yalnız oynamaya hazır değil gibi..doruğun hazır olduğunu hissetsem hemen veririm yoksa velisiz gruplara:) ama bu da bizim için basamak.doruk çok değişti başlangıçtan bu zamana kadar.. zamanla o da özgürleşecek nasıl olsa:)


rabbit

Hafta içi daha da sakin oluyor, en fazla 4-5 cocuk ve veli. Haftaiçi gruplara katılmanı tavsiye ederim.

CiciAnne

neyse; sonuçta beni çok fazla sallayacağını zannetmiyorum. gözü dönüyor oyun oynarken :))

Neticede hafta içi ve müzik sınıfını mı tavsiye ediyorsunuz?

Ben şarkı söylerken hareketlerini yapmayı çok seviyor Ada; etrafında çocuklar olduğunda daha da eğleneceğini düşünüyorum müzikli danslı bir grup içinde.

Bir de haftada kaç saat götürüyorsunuz? Fazlasını ya da daha azını talep edebiliyor musunuz?rabbit

müzik dersi haftada 1 gün 1 saat, daha fazla istersen oyun ve resim dersine de gelebilirsin . Aslında oyun da çok eğlenceli, tavsiye ederim.


CiciAnne

Oyun derken neler yapıyorlar mesela? Şu anda gittiğimiz grupta olduğu gibi oyuncaklarla falan mı oynuyorlar yoksa canlandırma falan var mı? Rol verilsin o da yapsın falan gibi şeyleri seviyor evde oynarken.Cevaplamak için Üye ol