Erkek erkege tatil

tembelanne soruyor: 10

Arkadaslar mehaba,

eşiniz erkek arkadaslarıyla tatil gitmek istese cevabınız ne olurdu?
ben durumu kesinlikle kabul edemiyorum hata mı yapıyorum?

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


sevcanvet

münkün değil!!!


sevcanvet

kızgınlıktan yazamamışım mümkün değil!!


dilammm

"bir daha böyle soğuk şakalar yapma hayatım olur mu?" derdim!


dilammm

Herkesin bileceği iş tabii. Bensiz tatile falan gidemez de gitmek de istemez. Ben de gitmem zaten zevk falan da almam onsuz asla..


aakin

Ben gitmem de göndermem de. Öyle bir ihtiyaç duymadık ikimiz de şu ana kadar. Herkes ve her evlilik farkli tabiki.momoveannesi

Saygi ve guven olmali iliskide.Bunlar oluncada. Tabii ki gidebilir. Bende gidebilirim. Kimse kimsenin ozgurlugunu kisitlamali bence. ( buda nacizane benim fikrim)


asyaperi

ben açıkcası cocuklu bır durumdayken ve hamılelık surecınıde hesaplarsak yaklasık ıkı yıldır tatıl yapamadım su durumda eger esım ben erkek erkege tatıle gıtmek ıstıyorum deseydı kıskanclıktan degıl ama bencılce dusundugunu dusunup engellemezdımde ama acıkca fıkrımıde soylerdım yanı ozgurlukle guvenle kıskanclıkla alakası yok bnm dusuncemın sadece ben bır cocugu dunyaya getırırken bırlıkte karar verıldıgını dusunuyorum enazından bız oyle yaptık ve o cocugun sorumlulugu ıkımızde bellı bır sure ıcınde olsa ben hayatımdan zevklerımden gezmemden tatılımden nasıl fedakarlık yapıyorsam oda bunu yapmalı benımde suan enaz onun kadar ıhtıyacım var mesela tek basıma esımle basbasa uc dort gun tatıl yapmaya uyku saatı yemek saatı oyun saatı oglen yogurt aksam sebze yemesı lazım gıbı sorumluklarımı unutup uc dort gun kendıme vakıt ayırmaya ama kızım henuz 20 aylık oldugu ıcın ve suan bırakabılcegım kımse olmadıgı ııcın bu yaz boyle bır tatıl yapamıyorum neden cunku ben anneyım bana gore oda baba ve bu cocugu bırlıkte dunyaya getırdıysek bazı seylerden oda en az bnm kdr fedakarlık yapmalı yoksa normal sartlarda bır cocugumuz olmasa ve tek basına gıtmek ıstese bnecede gıdebılır onun tercıhı hıı ben gıdermıyım tek basıma hayır gıtmem cunku esımle yada sevgılımle basbasa romantık bır tatıl kadın kadına bır tatılden daha cazıp bnm ıcın :)


elifnazar

bana da izin verirse o da gidebilir.gulenozel

Ben izin vermem kıskançlıktan dolayı, ama kıskandıgim esim degil gittiği tatil olur, ben acaip gezmeyi tozmayi severim bu sebeple ben evde oturucam o tatile gidecek? Hep beraber gideriz, ki gittik bebeğimiz daha 3 aylikken:) Normalde arkadaşları ile çıkar ben de ayrı çıkarım cogu zaman da ben gönderirim evden emir uyurken kendimle vakit geçireyim diye ama evlilikte tatilin karı koca yapılması gereken bir aktivite olduguna inanıyorum.


GOGO05

asla izin vermem ne ben giderim nede eşimi gönderirim biz bir aileyizCevaplamak için Üye ol