Erkek erkege tatil

tembelanne soruyor: 10

Arkadaslar mehaba,

eşiniz erkek arkadaslarıyla tatil gitmek istese cevabınız ne olurdu?
ben durumu kesinlikle kabul edemiyorum hata mı yapıyorum?

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


chroma

Şimdiye kadar böyle bir şey yaşamadık, zaten eşim de kızını ve beni bırakıp gitmez herhalde ama gitmek isteseydi kiminle, nereye ve kaç günlüğüne gideceğine göre değişirdi cevabım. Ailecek samimi olduğumuz arkadaşlarıyla 1-2 gün yayla, balık vs ise onaylarım ama fazla tanımadığım veya bekar arkadaşlarıyla sahil beldesi ise gidilecek yer peşlerine takılır giderim ben de :)


smurfette

Herkesin hayati ve hayat gorusu farkli bu manada hata denemez ama ayni hak size veriliyorsa belki adaletsiz bir davranis olabilir .

Mesela bizde bu hic sorun olmazdi yani zaten olmasi gereken bir durum ama dedigim gibi hayat gorusu ben yalniz kalmaya zaman zaman ihtiyac duyuyorum.

Bu arada guvenseniz bile esinizi kiskanmakta en dogal hakkiniz diye dusunuyorum eger sebebiniz buysa diye yazdim.


Peerren

Ben izin verirdim.


nisa06

izin vermem çünküüüüüü o da bana izin vermez asla

 


psychomom

  tatili bilemıyorum,biz elımıze geçen her zamanı beraber değerlendırmeye çalışıyoruz,ama işin gerçeği ben arada kaçmak ıstıyorum tek başıma..bazen ınsanların tek başına kalmaya ıhtıyaçları olabılıyor,bu demek değil ki hemen birilerını bulup takılcak,aklıma öyle şeyler gelmıyor,tabı karşılıklı bi olay ilişki, güvenmıyorsanız zaten havada karada aldatır,kasmamak lazım gibi..


  ama küçük bebekle zor durumdaysanız,tabi durum değişir.sonuçta o aylarda anne yardıma ıhtıyaç duyabılıyor.can80

Esim böyle birsey icin izin istmez çünkü bizsiz tatile gitmez. Daha dogrusu tatile bizim icin gider. Diyelimki solcuda gitmek istedi izin vermezdim. Mesele guven problemi yada kıskançlık olmazdı. Sadece eğer bir ailesi varsa tatilini onlarla geçirmelidir diye düşünürüm. Bana goe Bebek yüzünden anne gidemiyorsa babada gitmemeli. Sonuçta annerinde tatile ihtiyacı var.


eesrae

bence bebkten önce ve bebekten sonra değişir bebekten önce arkadaşlarımızla bir yerlere giderdik ayrı ayrı ama bebekten sonra iş değişti yani ben bebekle evde oturucam o gidecek zor biraz ,ancak bebek büyür o da tek başına bebeğe bakabilir o zaman isterse ayrı tatile çıkabiliriz.


ipekkusgoz

Şimdi istese farklı düşünürüms anki ama benim eşim gitmişti. Üniversitedeki ev arkadaşıydı.İkisi gittiler sadece. O zaman sorun etmemiştim ama arkadaşının eşi hamileydi, ona bozulmuştum, nasıl gidebiliyor diye.Ama yanlış hatırlamıyorsam o tatili daha hamilelikten önce planlamışlardı ve arkadaşının eşi planlarını bozmasını istememişti.adrian_sevcan_

oooo masraflarını bile karşılarım bir gitse :)


tembelanne

cevaplarınız için teşekkür ederim.cok yardımcı oldunuz..
Galiba bizim sorunumuz eşimin aşırı bencil oluşu ve bunu benim evlemeden önce görememem.
Bana sende gidebilirsin diyor ama gidemeyeceğimi biliyor.O yüzden bol keseden sallıyor.Bİr insan evlediyse karar verip bebek yaptıysa bence tatilinide ailesiyle geçirmeli en azından bebek büyüyene kadar..
Bana ''Ben iki senedir tatile gitmedim''diyor. bende hamilelik dahil iki senedir tatil yapmadım,ama o bunu göremeyecek kadar bencil..
Her konuda böyle olmaya başladı bebekten sonra tam tersi olması gerekirken dahada bencilleşti.Evin büyük oglu gibi istekleri hiç bitmiyor..
öyle yoruldum ki yanlış mı düşünüyorum diye sizinle paylaşmak istedim tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük yardımınız dokundu.cünkü artk kendimden süphe etmeye başlamıştım..Cevaplamak için Üye ol