klomen tedavisi

busraa soruyor: 4

aranızda klomen tedavisiyle gebe kalan arkadaşlar var mı, hangi dozda ne kadar sürede gebe kaldınız, deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


feyzakt

merhabalar,yazılarınızı okudum3,5 yıllık evliyim ve ilk günden beri eşimi çok sevdiğim için anne olmak istedim ama nasib olmadı,nihayet doktora gidebildim geçen hafta,bende 4 gündür klomen kullanıyorum,bana umut oldunuz moral oldunuz,teşekkür ederim,allahım o mutluluğu yürekten isteyen herkese nasib etsin :(((( görüşmek üzere 


sengul_42

ben klomeni kullandım normalde adetim düzenli geliyor ama klomeni kullandığım ay 5 gün gecikti öyle bi ümide kapıldım ama boşa çıktı rabbim isteyen herkese nasip etsin ins.


bebisgel

slm herkese ben yeni üyeyim çok güzel şeyler okudum ve site çok hoşuma gitti  1 senelik evliyim ve bebiş istiyorum doktorum klomen verdi herhangi bir sorunum yok eşiminde  sizce bu ay olurmu??


simu

bende 8 aydır korunmuyorum olmadı ve doktara gittim yumutrlama problemim varmış  ilk gonophone verdi dr um ama artık üretilmiyomuş klomen verdi hastalanmama 3 gün var ama dayanamadım test aldım negetif çıktı çok zor bi durummuş bu siteyi buldum ve çok hoşuma gitti allahım isteyen herkese bi an önce versin
Cevaplamak için Üye ol