çocuk doktoru!!

cingan19 soruyor: 10

merhaba kısmetse yakın zamanda bebeğimi kucağıma alacağım ancak doğum yaptığım hastanede acıbadem sigortayı ne yazıkki kullanamıyorum.Bebeğimin ise acıbadem sigortası olacak anadolu yakası acıbadem sigorta ile anlaşmalı hastanelere bakıyorum Acedemic Hospital var buraya giden var mı?Çamlıca Alman Hastanesi yada Kadıköy Acıbadem de olabilir??yada Acıbadem ile anlaşmalı Anadolu yakasında herhangi bir hastane?Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


revve

Memorial'la anlaşması varmı bilmiyorum ama size ataşehir memorial'dan "özlen kaya çardak" şiddetle tavsiye ederim..


cingan19

revve ne yazıkki ataşehir memorial ile yok:(ama eğer bulamazsam anlaşmalı güzel biyer mutlaka tavsiyeni değerlendireceğim.Çok teşekkür ederim.


ilknurk

merhaba, biz Kozyatağı Acıbadem Cengiz Canpolat'a gidiyoruz çok çok memnunuz.


cingan19

ilknurk peki kendisine nezamandan beri gidiyorsunuz?Aradığınızda ulaşabiliyormusunuz?


ilknurk

16 aylıklar 11 aylıkken doğumdan itibaren devam ettiğimiz dr.muzu bıraktık ve başladık. bu arada 3-5 kere hastalandık hatta hastanede bile yattık ben kendisinden çok memnun kaldım çok iyi takip etti bizi. hatta 1-2 ev kazasında alanı olmayan bir durum oldu kızımızın tırnağı çekilmek zorunda kaldı ve ben gidemedim annem yalnız götürdü kendisini telefonla aradım hangi dr. a götürelim vs diye bizzat odasındann çıktı kızımla ilgilendi ve gerekienin yapılmasını sağladı hatta bana "siz burayı düşünmeyin işinizle ilgilenin biz hallediyoruz" dedi bu cümle bana nasıl iuyi geldi anlatamam. sonra telefonlada ulaşabildik hep ne zaman arasam yardımcı oldu pazar günü bile aramaya mecbur kaldığımız oldu ve gayet sıcak bir tavırla yönlendirdi beni. Ama tabii yenidoğan konusunda uzmanlık yapmış dr.lar var belki böyle bir tecih yapılması daha mı iyi olur? Ben öyle yaptım mesela 11 ay yeni doğan konusunda uzman birine götürdüm.cingan19

hımm haklısınız sanırım birde o var tabi ben kadıköy şifada doğum yapacağım kısmetse niye bilmiyorum ama daha ticarethane gibi geliyor acıbadem hastanesi bana yenidoğan döneminde hangi doktora götürmüştünüz peki?


ilknurk

ben hastane değil doktor seçmek gerekir diye düşünüyorum bence en önemlisi bu.
Maltepe Üniversitesi Nüvit Altınkaya. Nüvit hanım muhteşem bir dr. ama asistanlara fazla güveniyorlar o yüzden rahatsız oldum açıkçası. bu kısmı uzun hikaye tabi ama oğlum 5 gün küvözde kaldı sonrasında alerji sorunumuz vardı erken doğum vs 3 kere falan hastanede kaldık şimdi Alerji tedavisi için gittiğimiz dr.umuz (yonca tabak nuhoğlu) doğru müdahaleler yapıldığını söyledi. Cengiz bey bana oğlum için konusunda uzman bir alerji dr. gitme zamanımızın geldiğni söyledi beni yönlendirdi bu konuda ve bize nasıl bir iyilik yaptı anlatamam.


ilknurk

Umarım yardımcı olabiliyorumdur :)cingan19

Haklısınız.Çok iyi araştırmak ve doğru seçimler yapmak gerekiyor sanırım.Uzun ve açıklayıcı cevaplarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.


cingan19

İnanın çok fazla yardımcı oldunuz.Kafamda en azından bazı şeyler daha netleşti.Acıbadem ön yargım azaldı inanın:)Cevaplamak için Üye ol