çocuk doktoru!!

cingan19 soruyor: 10

merhaba kısmetse yakın zamanda bebeğimi kucağıma alacağım ancak doğum yaptığım hastanede acıbadem sigortayı ne yazıkki kullanamıyorum.Bebeğimin ise acıbadem sigortası olacak anadolu yakası acıbadem sigorta ile anlaşmalı hastanelere bakıyorum Acedemic Hospital var buraya giden var mı?Çamlıca Alman Hastanesi yada Kadıköy Acıbadem de olabilir??yada Acıbadem ile anlaşmalı Anadolu yakasında herhangi bir hastane?Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


ilknurk

Aslında herşey yolundaysa ki umarım öyledir her aradığınızda ulaşabilmeniz paniklerinizi kontrol altına alabilecek biz anneler özellikle ilk 6 ay abartırız bir çok şeyi bu dengeyi kurmanızda size yardımcı olabilecek birini seçmek önemli. yani bizim erken doğum ve ikiz olmaları sebebiyle ben ıncık cıncık inceledim uğraştım prof. tercih ettim vs.


cingan19

ikiz bebek gerçekten zor olmalı.O panik halini kucağıma almadan yaşadığım için iyi bilirim.Hamileliğimin 4. haftasında haşimato hastalığı tanısı kondu bana internette yazanlar çok kötüydü ve ben ilk beş ay hergün ona bişey olacak sandım.Şükürler olsunki herşey çok iyi.Ben prof düşünmemiştim hiç çünkü annelerdeki genel kanı profların çocuklarla çok ilgilenmediği yönünde.Ama dediğim gibi önyargılarımı kırdınız:)


ilknurk

yardımcı olduysam çok sevindim...
bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum. hoşçakalın..


zeynepvedemir

Bizim doktor tecrubemiz dogum yaptigim acibadem maslakta basladi, cok cok memnun kaldim bu arada dogum ve yenidogan servisinden. Orada cocuk doktoru Inci Ayan a gittik ilk 1 ay. Memnunduk yalniz mesafeden dolayi vazgectik. Kadikoy Sifa Atasehir de Keyhan hnm di sanirim ona gittik, pek isinamadim kendisine, cok da ilgili degildi. Sonrasinda simdiki doktorumuz Selase Koc u tanidik ve acayip sevdik, cok cok memnunuz, Memorial Atasehir ve Suadiye Poliklinikte. Tavsiye ederim sigortaniz geciyorsa.


ayberke

Arkadasımın çocuk dr akademıcteki bayan dr.Bizimki ıse Jınemed Selçuk Uyguçgil.4,5 senedir gidiyoruz hiç degiştimedik.Pozitif dogaldan yana ve ilaç yanlsıı değildir.Kalamışa geliyor.sedaozkan

Biz de Academic Hospital-Gülçin Talay'a götürüyoruz oğlumuzu. Şimdilik memnunuz.


cingan19

sedaozkan peki tavrı tutumu nasıl size ve bebeğinize karşı?Aradığınızda yada acil durumlarda kolay ulaşabiliyor musunuz?

Ayberke evime çok yakın olduğu için acedemic hospital tercihim çünkü çalışmaya devam edeceğim ve çocuğa annem bakacağı için acil durumlarda hemen gidebileceği bir yer olsun istiyorum.Kalamışa haftanın belirli günleri geliyordur sanırım ama yinede araştıracağım yardımlarınız için çok teşekkür ederim.


Asozen

Kadıköy Acıbadem'e gideseniz İlkay Değerli'ye gidin.Cielais

Merhaba,

Biz de oglumuzu Academic Hospital'da Gulcin Talay'a goturuyoruz. Kendisi hakkinda ne dusunecegime karar veremedim bir turlu: hem tecrubesiz anne hallerime katlanip beni rahatlatiyor hem de panik bir sekilde attigim mesajima donmeyi unutabiliyor! Bir sure daha devam edecegim gitmeye, bakalim...


Melody

Biz doğumdan beri Kadıköy Acıbadem'den Zerrin Sabuncu'ya götürüyoruz. Gereksiz asla ilaç kullandırmaz ve de aradığınızda mutlaka ulaşırsınız.Cevaplamak için Üye ol