çocuk doktoru!!

cingan19 soruyor: 6

merhaba kısmetse yakın zamanda bebeğimi kucağıma alacağım ancak doğum yaptığım hastanede acıbadem sigortayı ne yazıkki kullanamıyorum.Bebeğimin ise acıbadem sigortası olacak anadolu yakası acıbadem sigorta ile anlaşmalı hastanelere bakıyorum Acedemic Hospital var buraya giden var mı?Çamlıca Alman Hastanesi yada Kadıköy Acıbadem de olabilir??yada Acıbadem ile anlaşmalı Anadolu yakasında herhangi bir hastane?Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


nergissifa

Ben cocuklarımı uzun süredir Atasehir Acıbadem Hastanesinde Dr. Pinar Keskin'e götürüyorum. Özellikle yenidogan bebeği olan annelere tavsiye ederim. İki tane cocuğu olduğu için son derece tecrübeli, toleransli. Teorik olduğu kadar pratik bilgiler de verebiliyor. Kendisine çok güveniyorum. Telefonu hep açık ve her zaman yardımcı olmaya çalışıyor.


oykubu

Biz de Atasehir Acıbadem de Dr. Pinar Keskin e gidiyoruz ve çok mutluyuz. Cocuklarımız huzur ve şefkatle büyüdüler. Çok ilaç sevmez, yakın takip eder, evden bile arar, teşhisleri hep doğrudur ve telefonlarınıza cevap verir


oykubu

Atasehir Acıbadem de Dr. Pinar Keskin e gidin


pinargokturk

Merhaba, ben 2,5ay once kadikoy acibadem de dogum yaptim. Bebegimle dogumda ayla haytan nal ilgilendi. Diger cocuk doktorlarini bilemem ama ayla hn i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kendisi sirekli bir sekilde sutumun yetersiz ve kalitesiz oldugunu ve mama veermem gerektigini soyledi. Bebek paketi de satin aldigimiz icin ilk 10 gun boyunca ayla hn i 3 kez gormek zorunda kaldik ve her seferrinde ayni seyi yasadim ( dogumun ertesi gunu dahil). Biebegim 2700 gr dogmustu ve 2490 a kadar dusti. Ayla hn i. Yarattigi moral bozukluguyla sutum baslarda yetmedi ve gunde sadece bir ogun mama verdim ama daha sonra sutum artti ve mamayi kestim. Su an oglum 5,4 kilo ve boyu 60 cm. eger o gun ayla h. I dinlesem hicbir sekilde sut veremeyecektim ogluma. Biz su an nesim eskinazi ye gidiyoruz. Bence zaten istanbul da nesim bey disi da bir doktor aramak cok mantiksiz.


tuguvenc

Bir hastanede çalışmıyor ama oğlumu doğumundan beri sema ozornek'e götürüyorum. Kendisi yenidogan uzmanı ve cok ilgili. Eğer ilgilenirseniz, yeri caddebostanda. Tecrübesine cok güveniyorum ve insanı rahatlatan bir tarzı var.


cingan19

ataşehir acıbadem Pınar Hanıma gidiyoruz.Şuan için memnunuz ancak anlatamadığım bir şey var sanırım çok içten değil yada bilmiyorum artık ek gıdaya başlayınca veya hastalıklar(Allah korusun diyelim) fikrimi daha net hale getirecek diye düşünüyorum.Cevap veren yardımcı olan bütün annelere teşekkür ediyorum.
Cevaplamak için Üye ol