Anadolu yakasında çocuk doktoru tavsiyesine acil ihtiyacım var

lonelywalk soruyor: 3

Merhaba,

Kozyatağı'nda oturuyoruz.Kızımın doktorunu değiştirmek istiyoruz.Mümkünse uzunca muayane eden,çocuğa şefkatli davranan (eski doktorumuzun en büyük eksikliği),bize yol gösterecek (örneğin ek gıdalarda) ve de aradığımızda ulaşabileceğimiz bir çocuk doktoruna ihtiyacımız var.Tavsiyelerinize ihtiyacım var.Çok teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


Zermine

Zermine hanımın isminin geçtiğini görüyorum. Yaşadığım olaydan kaynaklı olarak kesinlikle tavsiye etmediğimi söylemeliyim. Zermine hanım çocuğumda skolyoz olduğunu ve bunun çok belirgin olduğunu söyledi Soluğu mecburen Ortopedi'nin üstadı Azmi Hamzaoğlu'nda aldık. Azmi bey kendini tutamadı; teşhise güldü. Azmi beyden aylar sonrasına randevu alınıyor. Bu arada ne sıkıntı çektiğimi bir düşününüz.


Zermine hanım öyle kuvvetli bir edayla ve yüksek bir öz güvenle konuşuyor ki, insan bir şey sanıyor. Kendine bir hava veriyor ama zeminsiz. Her an her dakika telefona çıkması değil, çıktığında ne söylediği önemli.


oykubu

Ben Atasehir Acıbadem Hastanesinde Dr. Pinar Keskin'i tavsiye ederim. Uzun süredir gidiyoruz ve tüm tanı ve tedavileri doğru çıktı. Oldukça bilgili , güvenilir, sevgi dolu bir doktor. Tüm annelere oneririm


mystica

Süleyman Talay ile ilgili yazılan olumlu şeyler karşısında şaşırıyorum. Uzmanlığı hakkında yorum yapacak durumda değilim. Ancak kendisi kanaatimce doğru kişi değil. Sürümden kazanan esnaf formatında, asık kasık suratlı , yüz bulma çok soru sorma mesajı veriyor. Anne ve Baba psikolojisinden bihaber olması imkansız ama umursamıyor, bilgilendirmesi zayıf sormazsan aydınlatmıyor, ağzından cımbızla laf alırsın. Ayrıca özgüven eksikliği olduğunu düşünüyorum zira kendisini çocuk doktoru olan Doçent teyzemle görüştürmek istedim bebeğimin bir rahatsızlığı ile ilgili fakat konuşmayı ret etti ve tersledi. Üslubu çok kaba ve çirkindi. Halbuki çocuk doktoru sevecen , sempatik olması gerekmez mi? Bebeğimi Süleyman Talay'a götürmemde ki sebep ise eşim o hastanede doğum yaptığı için ilk 1 ay kontrollerinin orada olması gerektiğindendir. 2. muayenede derhal doktor değişikliği yaptım, aynı hastanede Gonca Hanım'ı tercih ettik ve kıyas kabul etmez, çok tatlı ve sevecen ayrıca teşhis ve önerileri çok yerinde oldu. Ufak bir detay zat-ı muhterem molalarda ve hastaneye gelip vizite saati öncesi her fırsatta sigara içiyor, ellerini yıkıyordur ama dişlerini fırçaladığını hiç sanmam, o nefesle bebeğinize yaklaşıyor.
Cevaplamak için Üye ol