Doğum günü parti önerileri

fozev soruyor: 5

Merhaba. Mart ayında 2 yaşını dolduracak oğlum için değişik doğum günü kutlama etkinlikleri yapan- bilen - var mı? Doğum günü temasından menüye kadar herşey için önerilerinize ihtiyacım var. Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Ervinveannesi

Sorular:

1-Nerede oturuyorsunuz?
2-Evde mi dışarıda mı org.planlıyorsunuz?
3-Toplam kişi sayısı(çocuk-yetişkim)
4-Ortalama bütçe?
Cvplar sonrası önerilerde bulunabilirim...


fozev

İstanbul-Kartal'da oturuyorum. Geçen yıl dışarıda yapmıştık. Bu yıl evimizde yapmayı düşünüyorum. 15-16 yetişkin ve 8 çocuk. Pastayla beraber 500-600TL bütçe olabilir.
Teşekkürler Ervinve annesi..


beatrix

Gulmina supersine diyeyim. Harika. Bayildim..

İki hafta kaldi bizim ikinci yas dogum gunumuze. Ben ilk iki dgunuyu evde yapmayi anlamli buluyorum. Disarda kutlamaya cagiracak arkadasi yok henuz ve daha cok minik belki ilerde hep disarda aktiviteli eglence isteyecek. Bunlar ev konsepti icin son zamanlar..

İlk dgunu pastasini hazir aldim gozum korktu becerememekten. İkinci becerenesem de ev yapimi olsun dedim. İlerde dgunu resimerine bakinca annemde bi pasta yapmamis bana demesin. Zira ben kendi dgunu pastalarima bakinca cok mutlu olurum eski fotolarda. Annem nasilda ugrasmis gul yapicam illa susleyim diye. İnsan sevildigini daha bir anliyor sanki uzerinden yillar gecip fotolara bakinca..

Mandalina limonata olayi super. Borekti kurabiyeydi alayini kendim yapicam. Salon halimi da kaldirdim gitti


fozev

Müthişsiniz gülmina..Gerçekten çok teşekkür ederim. Oturdun ,uğraştın yazmak için. Çok güzel fikirler sunumuşsun. Çouklara oyun hamuru ve çok balon iyi fikir. Ben pasta börek işlerinde çok becerikli değilim. Ama şu hindistan cevzili ve mahlepli kurabiyeyi ve kestaneli pastayı çoookk  merak ettim. N'olur tarifilerini ver..Tekrar teşekkür ederim.


fozev

Evet Beatrix pasta konusunda haklısın. Ama biz geçen yıl yaptırdığımız pastadan çok memnun kaldık. Harika bir pastaydı ama, geriye bir dolu kaldı..O kadar kişiye pasta yapacaka kadar güvenmiyorum kendime:)) Ailecek olsa belki denerim ama:)Cevaplamak için Üye ol