Maslak'da anaokulu/yuva

yase soruyor: 5

Merhaba Herkese,

32 aylık kızım Defne'nin anaokuluna başlama zamanı geldi de geçiyor. Ben ve eşim, ikimiz de Maslak tarafında çalıştığımız için, bu bölgede, 12 ay sürekli açık olacak (yaz tatiline girmeyen) ve memnun oldugunuz yada iyi yorumlar duydugunuz anaokulu varsa, bilgilerini lütfen benimle paylaşır mısınız?

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


esine

Tarabya ferahevlerde Tarabya Hilal Anaokulu var.Hacıosman'a 3-4 dk. mesafede..Ben 1 yıl önce kızımı vermiştim, çok memnun kaldım, İngilizce, sanat, ve milli manevi değerlerimizide önemseyen çok güzel bir kadrosu var.Güleryüzlüler ve çocukların eğitiminden, öz bakımına herşeyiyle çok candan ilgileniyorlar.
Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. 


meef

Benim bir arkadaşım vermişti hilal anaokullarına hiç memnun değildi dahada göndermedi sürekli şikayet ediyordu en sonunda da poposu yanık çocuk eve göndermişler bezini mi değişmemişler ne dolu bez ile eve yollamışlar sabah giderken bişi yokmuş akşam mahvolmuş dedi çocuk bir daha da göndermedi. Memnun değil kimse ama sadece dini eğitim veriyorlarmış ondan gönderiyorlar komşularda çocuklarını falan demişti bende bunları duyunca göndermedim oğlumu bilmiyorum aslında evime çok yakın Hilal anaokulu. Başka tecrübesi olan varsa paylaşsın lütfen sadece eve dönerken temizleyip değişiyorlar üstlerini çocukların falan diye duydum ya


sense

Ben size Park Tarabya Anaokulunu da görmenizi hararetle tavsiye ederdim..http://www.parktarabya.com/ sevgiler


sense

Tarabya da Park Tarabya  Anaokulu ( cocukevi) en deneyimli ve düzgün kurum,gönül rahatlıgı ve mutlulukla gönderebilirsiniz,oyun grupları,atölyeler ,anne-baba-cocuk etkinlikleri ve danısmanlıklar icin de süper ve eğlenceli bir adres. sense

Tarabya da Park Tarabya  Anaokulu ( cocukevi) en deneyimli ve düzgün kurum,gönül rahatlıgı ve mutlulukla gönderebilirsiniz,oyun grupları,atölyeler ,anne-baba-cocuk etkinlikleri ve danısmanlıklar icin de süper ve eğlenceli bir adres. 

Cevaplamak için Üye ol