Batıkent sınav koleji anaokulu

cariaaa soruyor: 6

Batıkent sınav koleji anaokulu hakkında bilgisi olan ?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


yellowivy

Merhaba, sizinle Tuzyeksavi ilgili detay yazismistik. Sonrasında hepimiz arayış içine girdik sanırım😁 sınavla görüştüm şu an tuzyeksavi mı sınav mı diye düşünüyorum zaten. Imkanları güzel, atolyeler, havuz, buz pateni var. Anaokulu kısmı, bahçesi ayri. sınıfta biri Türkçe biri ingilizce konuşan iki öğretmen oluyormuş aynı anda. Anaokulu ve hatta 1.sinif öğrencileri hala oyun çocuğu diye 40 dk sırada oturtmuyorlarmis baktılar yoruldu çocuklar koridora trambolinleri scooterlari çıkarıp kafa dağıtıyorlarmis. Serbest bir eğitim yani aslında güzel ama bizimkilere çok boş mu gelir bilemedim. Beşinci sınıfa kadar sınav yokmus. Ilerde cumartesi günü yarım gün kulüp programı olacakmis. Dersane tecrübesi nedeniyle TEOG gibi sınavlara yönelik çalışmaları olacakmış ileriki sınıflarda elbette. C.tesi günkü kulüpte ek derslere donecekmis. Aklıma gelenler şimdilik bunlar, çok ilgili bir yetkilisi var gidip gorusurseniz. 


Ulku

Selam,

Nu anlattilariniz Eskisehir yolundaki Sinav Koleji hakkinda olmasin? Batikent subesi hakkinda bilginiz var mi?


yellowivy

Merhaba,

Yeni gordum kusura bakmayin bu anlattiklarim batikent subesi ile ilgili, zaten baska subesine gitmedim. Batikentte oturdugum icin cevreden okul arastiriyorum oncelikle.


yellowivy

Dogru soyluyorsunuz da anaokulundan itibaren burs veren okul pek yok maalesef.


katre_06

kayit yaptirdinizmi son fikriniz nedir okul konusunda bizde batikentteyiz atael koleji hakkindada olumlu yorumlar var hala beklemedeyiz


cariaaa

Merhaba

doğa  koleji batıkent düşünüyorum. herşeyi bir yana bırakıp devlet olsun dedik ama çocuk çıkış saatlari ile bizim iş saatlerimiz uyumlu değil o nedenle illa ki kolej olacak. Cevredeki kolejler hakkında olumlu yorumlar duymuyorum. Sınav evime çok yakın. Ama fiyat pahalı. O nedenle batıkent doğa kolejini tercih edeceğiz. İngilizce ağırlıklı kampüsmüş.

hayırlısı...
Cevaplamak için Üye ol