Siyah akıntı

nisa_nur_ecrin soruyor: 10

arkadaşlar biliyorumki burda çok tecrübeli bilgili anneler var bende doktora gitmeden önce sizlere danışmak istedim. siyah bildiğimiz çamur şeklinde kokusuz bi akıntım var yaklaşık birbuçuk aydırda hasta olmadın dahada öncesinde hasta(atet) gördüğümde aynı şekilde 6 gün boyunca az az siyah lekeler geldi tam anlamıyla atet göremiyor gibiyim bildiğimiz kanla alakası hiç yok zaten  şimdide aynısı oluyo neden acaba? birde 6 aylık bebegim var bu süreçde normal mi?

Bu soruyu cevapla


27 Cevap


nisa_nur_ecrin

yok biz yasmin yada herhangi bir ilaç kullanmadık eşim kendisi korunuyor bu bu konu beni çok tedirgin ediyor.


fleez

neden gebelik testi yapmıyorsunuz, birbuçuk aylık gecikme bana çok uzun geldi, ha öncesinde de adet düzensizliğiniz varsa o zaman durum değişir tabi


seres_esra

sanki adet belirtisi gibi geldi bananisa_nur_ecrin

evet düzenli adet gördüğüm söylenemez ama doğum sonrasında hep bu şekil devam etdi doğumumda sezeryan


ema

Gebelik testi yaptirin derimnisa_nur_ecrin

içime kurt düşürmeyin arkadaşlar gebelikde siyah akıntı oluyormu ki ? 2 tane kızım var hiç bir hamileliğimde bu tür şeyle karşılaşmadım.


ozlemada7

Bu sekilde adet goruyor olabilirsiniz,ozellikle bir duzene girmediyse adetleriniz ve bebeginizi emziriyorsaniz olabilir.ben 3-4 aydir duzene girdim,ondan once bazi aylarda oluyordu boyle siyahimsi sekilde adetlerim.


nisa_nur_ecrin

özlemada içime su serpdin teşekkürler evet emziriyorum inş. en kısa zamanda normale dönerim dediğin gibi galiba bu şekildi adet görüyorum bi öncekide bu şekil olmuşduozlemada7

Evet benimde duzene girene kadar 13-14 ay icerisinde iki uc kez anlattiginiz gibi olmustu.nassil desem geleyim diyipte gelemiyor gibi yani.


nisa_nur_ecrin

aynen benim hiç sancım olmazdı adetlerimde ama şimdi zorlandığını hissediyorum.Cevaplamak için Üye ol