Gogus boyut farki...

TulinOzOz soruyor: 10

Bebek olmadan once sol gogsum sag gogsumden buyuktu e bebekle birlikte sut de gelince sol biraz daha irilesti sagdan. Bu durumu duzeltme sansim varmi. Hala emziriyorum bebegim 8 aylik. Tecrubeli annelerden cvp bekliyorum.

Sevgiler

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


kedidirkedi

var, emzirme bittikten sonra küçük bir estetik operasyon her şeyi halleder :)


fistikcik

Daha küçük olan göğsü daha sık vermeyi deneyebilirsiniz, ama genellikle bu durum emzirme süresince böyle devam eder. Emzirmeye son verince de ortadan kaybolur. Bu yüzden hiç endişelenmeyin.


psychomom

çok aktıf emzırırken benım de öyleydı,biri hep daha büyüktü,şu sıralar günde iki keze düştü emme işi,ve bariz eşitlendi.


bak bakalım ilerde nası olucak durum?eşitlenebılır benımkıler gibi=)


TulinOzOz

Fistikcik ya sana inanmak istiyorum ve diger ark.lara umarim duzelir cunku artik disardan bile bariz belli oluyor :-(


TulinOzOz

Ipek ya estetik cok pahali bir cozum cx ben almiimmariposita

aynı sorun bende de var. benim de sağ büyük. emzirmeden önce hiç belli değildi. ancak şimdi o kadar boyut farkı var ki çok rahatsız ediyor beni. inşallah fıstıkçıkın dediği gibi emzirme sonrası düzelir.


TulinOzOz

Sayko emzirme bitince bildiririm okidoki


kedidirkedi

hamilelik öncesinde bir sarkma ya da boyut farkı varsa, emzirme dönemi bitip süt çekildikten sonra sorun daha da artmıs oluyor diye biliyorum.atb

bende de sol büyük :) zaten başından beri soldan gelen süt sağdakinin iki katı :) böyle kalacak diye duymuştum ben moral bozmak olmasın ama...


TulinOzOz

Yaaa :-( puffffCevaplamak için Üye ol