Uykusuzluktan ölücem. Hipp karışık bitki çayı kullanan var mı?

Dido_Kuziko soruyor: 6

Kuzey'in uykuları felaket bölük pörçük. Burun tıkanıklığı falan dedik ama o da geçti... E sorun ne o zaman diş falan da çıkartmıyor. Dedesinin evinde de boru gibi uyuyor. Geçen hafta doktora götürdüm bu çocuk niye uyumuyor diye sen depresyondasın ondan dedi bana Cipralex verdi ! Hadi buyur !

Bir arkaşım Hipp'in karışık bitki çayını tavsiye etti kullanan var mı? Bir de gündüz uyutma fazla dedi...

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


mibrim

ben humananın ve milupanın gece çaylarını kullandım..her ikisinde de verdiğim ilk gece müthiş etkisini gördüm ama sonra bağışıklık mı kazandı bilmem banamısın demedi..banyoda işe yarıyor bizde:)bu uykusuzluk ve yorgunluk insanı delirtiyor kolaysa girme depresyona!


kubra_maya

Merhaba, gazli bir bebekmi kuzey.benim kız 1ay once sabah 7den gece 12'ye kadar uykunun u'sunu uyumuyordu.delirmistim artık,doktoruna götürdüm.gazdan dolayı uyumuyor uykusu kesiliyor dedi.akşamları humananin steel tea çayını iç,besledikten sonrada nurse harwey's bitki şurubunu ver dedi.verdim misil misil kesintisiz uyuyor şimdi.belkide gazı vardır,rahatsız ediyordur.şurubu vermedim denedim bır gün,yine uyumamıştı.en kısa sürede uyur inşallah bebeğiniz.


Ebrugul

Milupa Rezene cayını oneririm. 5 yasında oldugu icin de oglenleri uyutulmamalı ki gece deliksiz uyuyabilsin.
Kolik bir kızım oldugu icin ilk 6 ay cok cektik..sonrasında alıstık ancak bu durum benim kızımın uykularını da cok etkiledi , yaklasık 3.5 yasına kadar gece en az 4-5 kez kalkıyordu .....su anda Allaha sukur bir problem kalmadı.Sizin de oglunuz zamanında kolık bebektiyse , belki ondan dolayıdır.
 Biz uyutabilmek icin donem donem BAY BAY diye bir damla da kullanmıstık.
Bu arada kolik bebegi olan annelere onerim , sac kurutma makinesi , saat yonunde bagırsaklara yapılacak masaj ve MYLICON damla....
Herkese Saygılar...


kubra_maya

Arkadaslar kuzey 5aylik degilmi?yanlismi okuyorum.


Tunam10

milupa gece çayı verdim tunaya. kendimde içtim. normalde 8'de kalkar. 10da kalktı zozik. dur bakalım. deneyelim görelim:))


Dido_Kuziko

Evet Kuzey 5'ini doldurmak üzere. Bu akşam çayı vericem. Neticeyi merakla bekliyorum...
Bay bay damlayı ve anason u denemiştim ama bir sonuç vermemişti sıpamda...Cevaplamak için Üye ol