uyku-acil yardım....

alininannesi soruyor: 3

herkese merhabalar,

Ali geçen hafta tam 4 aylık oldu, o gun bugun geceleri 12 saat uyuyan 1 kere emmeye kalkan bebek her saat başı uyanmaya başladı 2 gundur guzduzleri de uyumuyor,keyfi,kakası,çişi herşeyi yerinde,kg sorunumuz da yok e gazı da yok.ödüm kopuyor bunu huy edinecek diye.anne sütü dışında hiçbirşey vermedim bu zamana kadar, sütümün yetmediğini de düşünmüyorum en ufak bir açlık ibaresi de göstermiyor ama sanki meme de çok istemiyor,anlamadım gitti.büyüme atağı mıdır acaba diye diye dolaşıyorum ortada,üzülüyorum da helak oluyor uykusuzluktan gibi geliyor,elleri ağzında cin gibi..
benzer deneyimlerden faydalanmak istedim hem kendimi avutmak hem de böyle şeylerin bir benim aşıma gelmediğini tekrar duymak için:)
sevgiler,

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Tosuncuk

Klasik olacak ama diş huysuzluğu başlamış olabilir.Benim kızımdada 4 aylıkken bu tarz davranışlar başlamıştı.5 aylıkken ilk dişi çıktı.


alininannesi

COK TESEKKUR EDERIM ILGINIZ ICIN..


UykuMelegi

Daha önce farklı bir soruya yanıt verirken belirttiğim gibi diş çıkması uykuyu en fazla %10 etkiler. Üstelik keyfi yerinde diyorsunuz. Dişi rahatsız eden çocuğun gündüzde keyfi yerine olmaz.

Bu derece dramatik bir değişim için rutininizde ne gibi bir değişiklik olduğunu gözden geçirmelisiniz.

Herhangi bir ek gıda vermeye başladınız mı? Mama veriyorsanız mamanızın markasını değiştirdiniz mi? Ya da yeni bir kutuya geçtiniz mi? Ya da artık havalar geç karardığı için biraz daha geç yatırmaya başlamış olabilir misiniz?

Kesintisiz gece boyu uykular dilerim.

Uyku Meleği - Seride Samurkaş KaraçCevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

2 aylik bebegim gunduz uyumuyor. 7

Emzik bırakma 3

Bitmeyen öksürük 9

fisstik
Son: OLBEY,

Kim west uyku eğitimi 2

besradmrts 7A
Son: besradmrts,