Doktora goturmelımıyım

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


yagmur16

Sergiyye bence de her ay doktora gitmelisiniz.Sizin farkedemediginiz bir sorunu doktor farkedebilir.Ben her ay hen doktora götürüyorum, hem de aşılarını saglık ocağında yaptırıyorum. Doktorun muayenesiyle, hemsireninki o kadar farklı ki.Ayrıca hastaneler artık kalabalık değil, hem kalabalık bile olsa randevu sistemiyle,randevu saatinizde içeri giriyorsunuz.


mert_mert

yorumları okuyunca herkes öneride bulunmuş hatta dikkatimi çekende fıstıkçık hanım sanki para cebinden çıkıcak gibi ısrarcı olarak açıklamalarda bulunup yardımcı olmuş diğerlerini hiç sölemiyim herkes pervane olmuş ama ben yorumların çoğunu okudum anlamadım maksat ne ?

 paranın yüksek geldiğini her ay gitmesem olmazmı diye sormuşşunuz ..sonra size alternatif olarak özel hastanelerin sgk anlaşmalı olanlarına gidin hem fiyat ı daha uygundur diye seçenek sunulmuş onada razı gelmemişsiniz yani sıra beklemek filan ama ben özel hastaneye gidince çokça beklemiyorum bu beklemeler sadece devlet hastanelerinde geçerli geneldede üniversite kapsamındakiler kalabalık..aslında siz aklınızdan kararı vermişşiniz bizlerdende duymak istediğiniz yoo her ay gitmesenizde olur gibi tasdik ..ben sizin yazdığınız yorumlardan bunu anladım hee birde zaten her ay kontrole gitmek istemeseniz bile mutlak her ay gidiyorsunuz çünkü genelde mikropla yeni tanışan bebeler hastalanıyor sık sık..


iflah_olmaz

her bebek annesine mükemmel ve kusursuz gelir.ondan sağlıklısı,ondan akıllısı yoktur:-)))çok zekidir:-)))tombul yanakları sağlıklı olduğunu gösterir......ama ya değilse???:-))

işte bu şüphe az da olsa bir annenin kafasını kurcalıyosa ilk zamanlar her ay daha sonraları 3 ayda bir dr.yolunu tutar:-)))ben böyleyim.gözümün gördüğü doğru ama bişeyini atlarım korkusu yaşarım.

benden daha iyi bildiğine kesinlile inandığım dr.kapısını çalar.herbitarafını muayene ettiririm:-))buna harcıcak param da var.olmasaydı bu seferde aile hekimine götürürdüm:-)))

yaşamın ilk yılları çok kıymetli ve hepimiz herşeyi bilemeyiz özelliklede sağlık konusunda.

 

 


gulenozel

4 aylık oğlum 4 ayda 4 ayrı doktora gitti çeşitli nedenlerle bir türlü sabit bir doktor ayarlayamadik, ayrıca aile doktoruna aşılara da gidiyoruz ama orada Hemsire ilgileniyor ve ne önerse ama tabi bir de doktorunuza sorum diyor. Biz Ankara'da SGK anlaşmalı bur hastaneye gidiyoruz ve 40 tl veriyoruz ancak en son doktor kilosu saglıgı iyi her ay getirmenize gerek yok aslen dedi ama ben yine de götüreceğim, biraz pimpirikliyim.
Cevaplamak için Üye ol